1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Фото та відеозйомка...

Фото та відеозйомка весілля у Києві

Фото та відеозйомка вашого весілля у Києві. На сайті весільного фотографа у Києві Олени Проскурякової можна відразу замовити фотографа, відеооператора на весілля у Києві – Іллі Проскурякова. Працюємо у парі вже багато років, звикли працювати разом.

Фото, відеозйомка - Приклади весільного відео

Фото, відеозйомка

Замовлення фото, відео на весілля в одному місці – в першу чергу злагоджена робота, якість, трохи економії. Будь-якому весіллю необхідний фотограф, відеооператор. Через рік, два, 10 років переглядаючи свої фотографії, весільне відео зможете повернутися до цього незабутнього дня, згадати почуття, переживання які відчували в день весілля.

Фото, відеозйомка – запис 2024 рік. +38(066)928-08-48 Пишіть у Viber

Приклади - весільні фото

Ціна фото, відеозйомки весілля у Києві

Від – 2000-1500 грн година роботи фотографа + 2000-1500 грн година роботи відеографа у день зйомки + робота над монтажем відео, обробкою. 

Можливі індивідуальні знижки, які можна отримати, зателефонувавши нам.

Телефонуйте дізнатися, чи вільна ваша дата  +38-066-928-08-48 При замовленні повного дня зйомки – робота фотографа, відеооператора займає від одного до трьох місяців (залежить від завантаженості).

Знижки залежать від часу роботи, кількість необхідних годин, дати, дня тижня.

Фото та відеозйомка весілля допомагають зберегти спогади

Фотовідео весілля допомагають зберегти спогади про найважливіші моменти цього дня на довгі роки. Вони дозволяють зберегти яскраві емоції, романтичні моменти, маленькі деталі, які додають особливого шарму цьому дню.

Фотографія весілля – не просто знімки, це мистецтво

Вона вимагає від фотографа вміння передати настрій, емоції, що відбуваються під час урочистостей. Важливо, щоб фотограф зміг відобразити усі важливі моменти цього дня: підготовка наречених до церемонії та до весільної вечірки. Якісні фотографії весілля допоможуть зберегти пам’ять про цей день на все життя.

Однак, фото не завжди зможуть передати повністю атмосферу весілля, тому відео весілля стає все більш популярним. Відео з весільних урочистостей дозволяє передати не тільки настрій, але і звук, рух та інші нюанси, які неможливо зловити на фото. Відео може бути як кліпом з найяскравішими моментами, так і повним відеороликом, який передасть повний обсяг подій.

Важливо зазначити, що якість фото, відео весілля залежить від вибору професійного фотографа, відеографа. Це дозволить зберегти якість матеріалу, передати повну атмосферу цього незабутнього дня.

В цілому, Фото, відеозйомка весілля – не просто запис подій, це спогади, які залишаться на все життя.

Оцінка
5/5