Приклади фото

Красиві весільні фото

Весільні фото 2010-2019 року фотографа Олени Проскурякової. на сторінці представлені приклади модних весільних фотографій онлайн від професійного фотографа Києва.

Портфоліо весільного фотографа
Як ви бачите, мої фотографії виходять як емоційні, так і веселі. Більшість робіт зроблено в Києві, на сайті я намагаюся розміщувати кращі роботи, більше фотографій ви зможете побачити при зустрічі або в групі вконтакті.

Весільне фото в наш час вже є окремим напрямок у фотографії. Фотограф на весіллі, який не тільки працює, але намагається створити, вже не рідкісна подія нашого життя. Що тішить. Ремісники на весіллі, які знімають наречену на руці і не намагаються хоч трохи включити творчу півкулю мозку йдуть у небуття.

Фотограф на весіллі є не просто стаффом (обслугою). Весільний фотограф стає рангом вищим, ніж був з недалеким майбутнім, з ним радяться, до його думки прислухаються.

Бажання отримати весільне фото і не просто фото, а креативне, незвичайне весільне фото прокидається у багатьох наречених і … Ви здивуєтеся!.. і наречених.

Незважаючи на труднощі з вибором весільної сукні, раннім підйомом у цей щасливий і прекрасний день нареченої та їх подружжя розуміє, що їм те саме необхідно працювати. І Вибір фотографа на весілля це лише половина справи, друга половина це день Х. Весільний фотограф у цей день весілля, звичайно те ж не байдикує, його запросили не для пустого слівця – його запросили для фотозйомки.