1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Дитячі фотосесії –...

Дитячі фотосесії - приклади робіт фотографа

Дитячі фотосесії на природі, у студіях Києва. Ідеальним подарунком, як для дитини, так і її матусі та тата, буде фотосесія крихти у студії або у теплий час на вулицях та природі Києва. Не обов’язково замовляти фотографа на день народження малюка, для знімання підійде абсолютно будь-який день, коли батьки вільні. Київський фотограф Олена Проскурякова завжди рада запропонувати свої послуги для фотосесії дітей. Телефонуйте бронюйте необхідну дату.

Дитячі роки невловимі. Найбільш якісно відобразить «веселі картинки» перших відкриттів професійний фотограф у студії. Правильно встановлені софіти, атмосфера та особливий підхід до дитини – це не все. Існує кілька секретів у роботі з маленькими моделями.

Запасіться іграшками та солодощами

Обстановка

Вгадайте настрій дитини, дайте їй можливість поблукати по новому місцю, торкнутися незрозумілих «штуків». Якщо в студії є тематичні прикраси, надайте малюку свободу дій – нехай вживається в роль героя. Це найцікавіші та не награні моменти для того, щоб їх зафіксувати.

Відволікаючий маневр

Не всі малюки почуваються розкуто у незнайомих стінах. Батькам варто взяти участь у процесі зйомок. Нехай малюк, бачить, що вони поряд. У разі раптових сліз, мамі чи татові потрібно буде попрацювати за спиною фотографа, розважаючи дитину. Тому майстру необхідний іграшковий арсенал.

Тет-а-тет

Якщо дитині не п’ять років, то її сприймають як справжнього актора. Не варто вдаватися до допомоги мам і тат, він повинен знайти контакт зі своїм підопічним і працювати з ним обличчям-до обличчя.

Ліпимо і творимо

Діти, що вийшли з 5-річного віку, навчаються і мають достатню міміку і пластику. У руках майстра матеріал, якому можна надати потрібне огранювання – сміх, смуток та щастя. Головне – терпіння.

Щоб не відволікатися на зміну світла та положення камери, фотограф повинен користуватися зум-об’єктивом. Він миттєво вловлюватиме цікаві моменти, як у повний зріст, так і в портретному режимі.

На одній хвилі

Фотографу необхідно бути “на одній хвилі” з маленьким актором. Діти вразливі і відчувають неприязнь. Тому перед процесом зйомки можна поговорити з малюком і дізнатися, що йому цікаво, пограти в коротку гру.

Світло

Світло не повинно ускладнювати роботу. Діти невгамовні, майстри не мають часу переналаштовувати світло. Важлива кожна мить, яка буде цікавою за метр від потрібної оператору точки.

Одне зростання

Фотограф має бути готовим стрибати, стояти на колінах і лежати. Діти краще знімати, перебуваючи з нею на одному рівні та ловити шкодливий або задумливий погляд.

«Перекур»

Процес зйомки не повинен перевищувати півгодини. За перших ознак втоми і млявості краще зробити перерву і дати актору підкріпитися для поповнення сил і гарного настрою.