1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Студійна фотосесія

Студійна фотосесія

Студійна фотосесія Київ багато в чому відрізняється від фотосесій на природі, в основному при портретній зйомці. На природі, вулиці набагато легше зробити портрет моделі, акцентуючи обличчя, і оточення (дерева, небо та інше) також роблять додатково свій внесок. Крім того, в сучасній студії безліч різного обладнання для освітлення місця зйомки, що потребує налаштування, студійний фотограф сам створює світло, а не використовує існуюче світло, як при зйомці на природі. Дивіться приклади робіт студійних фотосесій фотографа Олени Проскурякової.

У житті людей часто виникають ситуації, які хотілося б відобразити назавжди. Найкращий спосіб зберегти такі моменти – зробити якісні фотографії, а можливо це лише у професійній фотостудії.

Їх зараз відкрилося багато, тож до вибору треба підходити серйозно. Фотостудія має бути професійною, з творчим підходом до кожного клієнта. Добре, коли в ній є візажист і стиліст. Звичайно, така послуга коштуватиме не дешево, але якісні фотографії того варті.

Вибираючи фотостудію, спочатку потрібно звернути увагу на обладнання. 

Воно має бути сучасним і призначеним для студійних зйомок. Від цього залежатиме якість фотографій. На якісних знімках можна підкреслити всі ваші переваги, все зняте виглядатиме, як насправді. Звичайно, багато залежить від професійних навичок самого фотографа. Він повинен мати великий досвід і працювати в будь-яких умовах, без втрати якості знімків. Потрібно подивитися готові роботи фотографа, і лише відповідно до цього визначатиметься з вибором. Фотостудії бувають різними. Одні спеціалізуються на зйомці портретів, інші – на сімейних фотографіях, треті знімають весільні урочистості тощо.

Але є й такі, що фотографують усе поспіль. Тому найкраще вибирати студію, що має вузький напрямок. У фотографів, які там працюють, накопичений достатній досвід саме у тому вигляді фотографій, які вам потрібні на даний момент. І ваші фотографії будуть цікавішими. Вибирати фотостудію можна за оголошеннями в газетах чи рекламних проспектах. Але найкращий спосіб вибору – через сайти в інтернеті. Студії, які працюють професійно та якісно, мають в інтернеті свої власні сайти, на яких викладають зразки робіт, види зйомок, що пропонуються, приблизні розцінки за роботу. Вам залишиться тільки визначитися, зі сподобаним стилем того чи іншого фотографа, і сміливо вирушати в ту студію, де він працює. Ще один варіант вибору гідної фотостудії, це зробити фотознімки в декількох з них, і тоді вже точно визначити досвідченим шляхом, яка вам більше припала до душі.