1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Весілля восени

Весілля восени

Весілля восени

Весілля восени. Весілля – це день, коли наречена почувається королевою, поряд з якою найкращий у світі принц. Але на яку пору року краще запланувати цю чудову подію? Насправді кожен сезон має свої плюси. Поговоримо про осіннє весілля.

Весілля восени асоціюється із золотим листям.

На Русі весілля проводили осінньо-зимовий період. Саме осіннє весілля відрізнялося шиком, різноманітністю та масовістю. Адже восени всі овочі були вдосталь. Найчастіше на таких весіллях святкували всім селом.

Наші пращури помітили, якщо у цей день погода хороша, то й осінь буде такою. Отже, слід пам’ятати про прикмети, і будь-які погодні негаразди можна позитивно розшифрувати для свого сімейного життя. Наприклад, якщо було сонячно, а потім раптом пішов сніг чи дощ, то вважалося, що життя молодят буде забезпеченим. Якщо сутра був морозець, то у пари мав народитися міцний і здоровий малюк.

Тепер поговоримо про плюси сучасного весілля. Насамперед, у вас будуть усі запрошені гості на святі. Адже багато хто з них повернувся з відпусток, подорожей.

Крім цього, ви зможете заощадити на весільному бенкеті. Адже всі овочі та фрукти в цю пору просто удосталь. Особливу увагу зверніть на страви із фруктів та овочів. У такому випадку ваш стіл виглядатиме шикарно.

Заощадити ви зможете і на святкових букетах. Адже восени їхня вартість у кілька разів дешевша, ніж узимку, наприклад.

Осінь – це різноманітність весільних суконь. Тим більше, що ви можете заощадити на придбанні білої сукні. Адже багато молодят люблять побратися влітку, а до осені в салонах часто знижуються ціни. Ви можете вибрати ідеальне плаття. Залежно від того, в якому місяці ви плануєте святкування, слід вибирати фасон вбрання. Адже у вересні ви можете вибрати практично літню сукню. А ось листопадове вбрання вже відрізнятиметься. Ви також зможете придбати красивий верхній одяг, який захистить вас від осіннього морозу. Якщо ви плануєте весілля на пізню осінь, подбайте про тепле взуття.

Щоб ваше весілля не зіпсували примхи погоди, заплануйте цю подію на ранню осінь. Адже в цей період ще тепло світить тепле сонечко, рідко йдуть дощі. Тим більше що в цей період ваше весілля матиме найяскравіші та найкрасивіші декорації. Адже осінній парк, вкритий позолотою, буде чудовим місцем для фотосесії молодим.