1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Все для весілля,...

Все для весілля, як розрахувати витрати на весілля

Все для весілля, як розрахувати витрати на весілля

Все для весілля. Скільки всього потрібно купити та замовити, і головне – нічого не випустити з уваги!

Насамперед необхідно визначити масштаб весілля: скромне – тільки для близьких, або шикарне – бенкет на весь світ!? Від цього залежатиме бюджет весілля.

У будь-якому випадку спочатку необхідно спланувати витрати на банкетну залу. Це буде розкішний ресторан в історичному місці міста чи затишне кафе у центрі парку? Кількість закусок та напоїв залежить від кількості запрошених гостей. Вартість страв залежить від меню. Можливо, це будуть вишукані делікатеси, а можливо класичні закуски…

По-друге, звичайно, транспорт! Гостям необхідний автобус, а молодятам – весільний лімузин.

Все для весілля. Чи може замовити машину в стилі 30-х років? А може класичний Лінкольн чи трішки агресивний, але такий розкішний Hummer?

Також однією з основних статей витрат є послуги професіоналів, які зроблять ваше весілля унікальним, наречену – чарівним, а враження незабутніми: фотографа, відеооператора, перукаря, візажиста, тамади… Саме ці люди стануть вашими помічниками та подарують ідеальне свято.

Після цих необхідних початкових турбот можна зайнятися найприємнішим. Настав час вибирати сукню та прикраси нареченої, костюм нареченого, букет і кільця. Вартість вищезазначеного залежить від матеріалу, дизайну та унікальності предметів. Не можна забувати і про запрошення: це будуть стандартні листівки чи зроблені на замовлення картки? А головна прикраса весільного столу – торт? Його можна замовити у професійних кондитерських. Форма, склад, розмір – на будь-який смак. Вага торта залежить від кількості запрошених. Зазвичай розраховують по 200 грамів на одного гостя.

Варто заздалегідь подумати і про такі, здавалося б, дрібниці, як музичний супровід на одруженні церемонії, випуск голубів або зйомка з лебедями, фотографія з імператором та імператрицею, дозволи на відеозйомку в оранжереї або в ботанічному саду. Всі ці послуги платні та краще заздалегідь включити їх у план витрат. Нареченому та нареченій заздалегідь треба обміркувати і шлюбну ніч. Куди ви захочете відправитися після урочистостей – у старовинний заміський будинок чи в сучасний номер для наречених у готелі?

Ну а щоб весілля було красивим, треба пам’ятати про прикраси! Фахівці прикрасять і бенкетну залу, і лімузини, і готельний номер. Будуть це квіти, кулі чи стрічки – вирішуватимуть лише вам.

Якщо заздалегідь продумати всі дрібниці, все передбачити, скласти план витрат, нічого не випустити з уваги, то ваше весілля буде таким, про яке ви мріяли: радісним, незабутнім і чудовим.