1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Заміна викупу нареченої,...

Заміна викупу нареченої, альтернатива

Заміна викупу нареченої, альтернатива

Заміна викупу нареченої, альтернатива – зустріч нареченого та нареченої без викупу

Весільні фахівці наполегливо радять нареченим відмовлятися від викупу. Зараз ця традиція починає активно застарівати, та й до того ж у більшості випадків сценарій викупів настільки стандартний, що він уже всім набрид. Всі випробування, яким наражається наречений, вже знають напам’ять тому вони теж перестали бути цікавими. Процедуру викупу цілком можна замінити на більш сучасні варіанти, які, напевно, багатьом молодим парам припадуть до душі, крім того, вони точно не будуть такими нудними.

По-перше, зовсім необов’язково, щоб наречена та наречений ночували в ніч перед весіллям нарізно, це теж пережитки минулого.

Чому б не забронювати номер у готелі та не провести ніч там? Напевно, наречений і наречена захочуть згадати історію свого знайомства, те, як розвивалися їхні стосунки. Крім того, вранці разом збиратися набагато приємніше, можна буде організувати ранкову фотосесію.

По-друге, зазвичай весільні прогулянки проводяться після реєстрації в загсі і до банкету, але зовсім необов’язково дотримуватись цього розкладу, чому б не провести прогулянку до реєстрації, тобто безпосередньо в той час, коли можна було б провести викуп. Гості можуть під’їхати вже безпосередньо до загсу, а наречений та наречена насолодяться суспільством один одного повною мірою.

По-третє, влітку з ранку можна влаштувати сніданок на природі або наодинці, або з найближчими людьми. Це дозволить провести час у приємній компанії, а також трохи підкріпитися, що теж важливо, особливо для молодят, які в день весілля практично нічого не їдять.

Як зустріти нареченого без викупу сценарій

Можна зробити зустріч молодих дуже нестандартною, тобто зовсім необов’язково, щоб наречений зранку їхав до хати до нареченої та забирав її саме звідти. Зустріч можна влаштувати в символічному для молодих місці, наприклад, там, де вони вперше познайомилися або поцілувалися.

Заміна викупу – може стати міський квест, зараз квести взагалі користуються особливою популярністю серед молоді, вони більш захоплюючі та їх сценарії є абсолютно нестандартними. Можна організувати квест самостійно, наприклад, найбільш романтичним місцям пари. У квесті може брати участь лише наречений та свідок, а наприкінці його чекатиме нагорода у вигляді нареченої. А можна зробити квест для нареченого та нареченої, щоб у результаті вони отримали якийсь заздалегідь підготовлений подарунок. Варіантів тут може бути маса, не варто обмежуватися лише традиційними.