1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Чому не варто...

Чому не варто відмовлятися від другого дня весілля

Чому не варто відмовлятися від другого дня весілля

Чому не варто відмовлятися від другого дня весілля. Раніше другий день весілля був практично у кожної пари. Зараз же з’явилася тенденція від нього відмовлятися. Оскільки молодята вважають, що цей день в принципі не потрібен і це марна трата грошей і часу, як свого, так і часу гостей. Чому ж другий день є зовсім не поганою ідеєю, від якої немає сенсу виявлятися?

Для початку варто розглянути ті причини, через які більшість пар від другого дня відмовляється.

Ці причини таки абсолютно практичні. Перша пов’язана з тим, що на два весільні дні природно знадобиться більший бюджет. А в сучасних кризових умовах знайти зайві гроші неможливо, тому пари обмежуються одним весільним днем.

Читаючи наш блог не забувайте ознайомитися з нашими послугами, дізнатися ціни на весільну фотозйомку, відеозйомку або фото та відео на весілля у Києві відразу.

Наступна причина – відправлення пари у медовий місяць.

Чому не варто відмовлятися від другого дня весілля? Зараз молодята все частіше вирушають безпосередньо у весільну подорож наступного ж дня після одруження. Тому другий день їм просто ніколи відзначати, вони краще поніжаться на теплому березі моря, ніж займатимуться організацією ще одного святкового дня.

Але, як зазначалося вище, є причини, через які варто знайти час на проведення другого дня весілля.
Наступного дня весілля зазвичай приходить тільки половина гостей і, як правило, це найближча половина. А значить другий день – це можливість ще раз відзначити таку радісну подію, але тільки у вузькому колі поряд зі своїми близькими та рідними.

Знайомство гостей, які навіть не бачили один одного до весілля вже відбулося

Значить на другий день вони вже почуватимуться комфортніше, напевно у них знайдеться більша кількість тем для розмов. Вони не соромляться один одного, а може навіть потоваришують. день весілля, звичайно, буде більш бюджетним, ніж перший. Також фахівці не рекомендують влаштовувати надто активну програму для гостей. Бо вони, напевно, втомилися і хочуть просто розслабитися. Іноді на другому дні весілля навіть ведучого немає, є тільки музика і кожен з гостей, якщо хоче, просто насолоджується танцями та смачними стравами.

Можна вирушити на шашлики всією компанією, це досить бюджетний варіант, але він напевно прийде всім до душі. Головне, щоб хтось заздалегідь зайнявся підготовкою всього необхідного і безпосередньо м’ясом.

Для того, щоб розрахувати максимально точно бюджет, краще заздалегідь запитати гостей, хто планує бути присутнім на другому дні весілля, а хто не прийде.