1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Як відсвяткувати виписку...

Як відсвяткувати виписку з пологового будинку?

Як відсвяткувати виписку з пологового будинку?

Як відсвяткувати виписку з пологового будинку? Заздалегідь розпланувати цей захід дуже важко, тому що пологи можуть початися раніше або пізніше і протікати непередбачувано, всі їх по-різному переносять. Новоспеченій мамі, після нелегкого пологового процесу, зазвичай не до свят.

Саме тому готувати виписку потрібно чоловікові та близьким родичам, які врахують усі нюанси.

Як відсвяткувати виписку з пологового будинку? Спершу варто зателефонувати до пологового будинку і дізнатися о скільки виписують. Потім прикрасити машину та кімнату мами та малюка. Домовиться про відео або/і фото зйомки, в пологових будинках є так би мовити “свої” фотографи та оператори, які там “чергують”, але можна і сторонніх запросити. Не забудьте взяти з дому, що просила нова мати – це можуть бути речі в яких вона і малюк будуть виписуватися. Деякі мами замовляють візажиста та перукаря до пологового будинку. Обов’язково купіть квіти матусі, навіть якщо вона каже, що це зайві витрати, їй буде приємно. Запасіться шампанським для тих, хто зустрічає. Можна найняти ведучого, щоб розважати гостей у кімнаті очікування, поки мама та малюк спускаються. Найзабутніший момент сповивання дитини на виписку, зазвичай матуся вже одягнена стоїть і дивиться як мед сестра сповидає її дитину, а в кімнаті очікування цей процес транслюється по ТБ і тато з близькими родичами готуються до зустрічі. Потім медсестра передає дитину новоспеченому батькові. Мамку обдаровують квітами. Все у супроводі веселої дитячої музики.

Читаючи наш блог не забувайте ознайомитися з нашими послугами, дізнатися ціни на весільну фотозйомку, відеозйомку або фото та відео на весілля у Києві відразу.

Дуже важливо відобразити цей момент – повірте це відео буде переглянуте не раз зі сльозами щастя на очах. Далі можна організувати п’ятихвилинну виставу біля дверей пологового будинку, як сюрприз. І по машинах. Святкують зазвичай вдома, так як малюк спочатку багато спить, йому потрібна усамітнення. Та й матуся до цього часу втомиться. Застілля – святковий обід, заздалегідь готують бабусі, зазвичай триває не довго. Якщо зовсім не переноситься на інший день, коли дитина буде більшою.