1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Виїзна церемонія плюси...

Виїзна церемонія плюси та мінуси

Виїзна церемонія плюси та мінуси

Про виїзні церемонії відразу хочу сказати, що пишу і говорю я з дзвіниці фотографа, відео оператора. Виїзна церемонія для вас і гостей практично завжди краща за загс, стояти в черзі в загсі, чекати коли вас покличуть на весільний конвеєр, справа звичайно особиста. Тут багато залежить від кількості гостей та власних понять, уподобань. Для вашого фотографа, відео оператора тут багато переваг при зйомці, найголовніше, це практично завжди рівне, рівномірне світло. Якщо загс просторий, усі ваші гості вміщаються, загс та його відвідування у день весілля це традиція, яка вже довгі роки існує і нікуди без неї.

Виїзна церемонія, переваги

По-перше, ви нікуди вже можете не поспішати, все для вас і тільки для вас. До речі, у загс запізнюватися, нічого страшного в цьому немає, головне не на 1-2 години. Звичайно, дивлячись де і як у вас проходитиме виїзна церемонія, можливо місце орендоване тільки на певний час, в такому випадку краще не спізнюватися. Коли ви приїдете на місце виїзної церемонії разом зі своїми гостями, практично завжди на вас чекає фуршет. Прохолодні напої, всі задоволені всі відпочивають, а не чекають на черги. Часто всі виїзні церемонії проходять на території готелю, ресторану в якому у вас замовлений весільний банкет, це дуже зручно після весільної прогулянки їхати в одне місце, а не у два.

Недоліки виїзної церемонії

Тут все залежить від місця проведення погоди. Влітку спекотне сонце, настільки спекотне, що гості можуть неохоче сідати та бути присутніми 20-40 хвилин на спеці. Вам і самим може бути не дуже зручно та комфортно. Для фотографій та відео, сонячна погода, спека це не найкраще рішення. Сонце дає такий контраст за тінями, половина обличчя на сонці, половина в тіні та спалах і ніщо інше пряме, виправити це не можуть. Подбайте про те, щоб ваша виїзна церемонія, арка, були розміщені в тіні, так буде набагато комфортніше вам, гостям. Фото та відео будуть набагато кращими, оскільки буде природне рівномірне світло.
Звичайно, у виїзній церемонії більше переваг, ніж просто похід у загс, розгляньте цей варіант обов’язково при плануванні вашого весільного дня.