1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Вибір залу для...

Вибір залу для весілля

Вибір залу для весілля

Вибір залу для весілля – весільний банкет повинен проходити, як відомо, в особливому приміщенні, яке повністю підходить для цієї мети

На щастя, зараз банкетних залів досить багато, вони можуть бути різних розмірів і різних стилів, тому є з чого вибрати, але все одно потрібно знати основні правила, які дозволять вибрати приміщення, що дійсно підходить.

По-перше, перш ніж почати вибирати зал

Вибір залу для весілля. Потрібно чітко визначитися з кількістю запрошених гостей. Адже зал повинен мати певні розміри, тобто гості не просто повинні там поміститися, їм має бути комфортно там перебувати. Все-таки в банкетному залі не лише сидять за столами та їдять, але ще й танцюють, беруть участь у різноманітних конкурсах тощо. Але не варто вибирати занадто великий зал, наприклад, якщо запрошених гостей тридцять. Явно немає сенсу брати в оренду зал, який розрахований на сто місць. Так, буде просторо, але гостям буде не комфортно, оскільки їх буде мало, зал здаватиметься порожнім і навіть на фотографіях вийде дивним. Це ще раз говорить про те, як важливо точно знати, скільки саме гостей прийде на весілля. Крім того, треба враховувати та те, що місце знадобиться і запрошеним артистам. Тому слід відразу запитати у них, на який простір розрахована їхня програма та забезпечити їх цим самим простором.

По-друге, наступна умова – світла зала

Вибір залу для весілля. Це потрібно для того, щоб фотографії та відео навчилися досить хорошими та якісними без використання будь-якої сторонньої техніки. Якщо ж так вийшло, що зал довелося вибрати темний, то про це потрібно всіх попередити, особливо фотографа та оператора. Інакше вони просто не зможуть зробити справді якісні фотографії та відео.

По-третє, важливо звертати увагу на акустику конкретного залу

Дуже часто пари віддають перевагу столовим для проведення весіль, там і місця достатньо, і вартість доступна, але голі бетонні стіни будуть сильно відображати звук, з’явиться луна, у зв’язку з чим слова ведучого і гостей буде дуже складно розібрати, через це будуть Виникати певні незручності, всім буде не зручно. Бажано, щоб приміщення було призначене для таких заходів та різноманітних концертів, тоді можна розраховувати на гарну акустику.

По-четверте, далеко не всі молодята, обираючи зал, йдуть подивитися, як виглядає його туалет, адже саме він є своєрідною особою приміщення

Туалет обов’язково відвідають практично всі гості, і буде сумно, якщо він буде брудним і старим, туди неможливо зайти та це зіпсує все враження про банкет. Туалетна кімната повинна бути чистою і досить просторою, щоб нареченій в об’ємній весільній сукні там було зручно, при цьому не повинно відчуватися ніяких сторонніх запахів.

По-п’яте, у ресторану обов’язково має бути паркування, адже напевно багато гостей приїдуть на своїх машинах.

І буде вкрай незручно, якщо їм протягом тривалого часу доведеться їздити районом і шукати місце для паркування. У хороших ресторанів питання з паркуванням завжди вирішене.