1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Підрядники на весілля

Підрядники на весілля

Підрядники на весілля

Підрядники на весілля. Усі підрядники потрібні, всі важливі. Розгляньмо, в якому порядку слід вибирати підрядників, щоб ваше весілля було максимально красивим і запам’яталося. Дані нотатки дозволять вам краще організувати своє весілля.

Відразу кажу, що я розглядаю варіант з боку фото та відео, тому що саме фотографії, фільм і кліп відображають все ваше весілля цілком, рівень професіоналізму всіх. Тому вибір кожного підрядника слід узгоджувати з фотографом та відео оператором. Та й почнемо.

Фотограф та відео оператор

Підрядники на весілля. Фотограф та відео оператор. Якщо ви вибрали їх не першими, і решту ви вибирали не за рекомендацією фотографа і відео оператора.

Які можуть бути проблеми?

Ресторан – ви можете обрати ресторан як саме перше що вам потрібно для весілля. Но ви ж не розумієте чи підходить цей ресторан для гарних фото та відео. Ресторан може бути гарний, але, наприклад якщо по середині стоїть колона і ви усі будете танцювати навколо цієї колони. Виглядає це не дуже потім на відео, та фото. Ще купа нюансів пов’язаних з рестораном та фото відео в них. Жоден фотограф та відеооператор не переробить освітлення, стелі, стіни, дзеркала у день весілля. Авжеж будь-який фотограф та відеограф буде працювати будь-де де ви того захочете і ви отримаєте хороші фото. Но якщо ресторан вам рекомендує фотограф і він знає що в нього там будуть ідеальні фото для вашого весілля. Не бачу в цьому нічого поганого. Тим паче якщо ви замовляєте фото та відео на цілий день. То ресторан займає більшість часу і там само більше фотографій робиться.

Ведучий

Ваші знайомі можуть вам порекомендувати ведучого, ви самостійно можете його знайти. Але фотограф та відеооператор як правило працювали вже з 50-100 ведучими та знають як вони ведуть програму. В кожному разі такого чоловіка требі обирати тільки після зустрічі та спілкування. Усіх других підрядників на весілля можна бронювати й без зустрічі дивлячись тільки їх роботи. А ведучого тільки після зустрічі та спілкування, інакше ви не зрозумієте чи підходить, подобається він вам, чи ні.

Ді-джей

Якщо ви вибрали ведучого та музику самостійно, готуйтеся до сюрпризів. Музика – вона, звісно, ​​буде гарною. Звук – як правило, всі відео оператори роблять запис звуку з пульта на окремий пристрій та використовують цей запис під час монтажу весілля. Якщо у діджея старий пульт, погане обладнання, постійно щось відходить. Запис звуку особливо поздоровлень вийде лише на мікрофон камери з безліччю сторонніх звуків, тарілок, шуму. Також ви повинні розуміти, що за такого запису ваші гості для кращої якості обов’язково повинні говорити в мікрофон, а не тримати його просто в руці на відстані. Запис звуку з пульта не гарантує якісний звук, відеооператор не відповідає за роботу діджея і не знає, що він там крутить, крутить на пульту. Тут ви повинні розуміти, що працювати відео оператор і забезпечити якісний запис може тільки з уже перевіреними діджеями.

Персонал ресторану

Як вже й писалося раніше, якщо ви оберете ресторан з тісною посадкою гостей, темним освітленням, ви просто отримаєте фото трохи гірше, ніж у світлому ресторані. А відео оператор при тісній посадці гостей взагалі не зможе знімати або пробираючись через стільці буде видно трясіння камери. І найголовніша фішка, це офіціанти, які також на роботі, але вони можуть вважати свою роботу понад роботу оператора. У деяких ресторанах і навіть дорогих вони нахабно з’являються тільки за тостів і спеціально проходять і стають перед камерою. Офіціант, який торт може поставити задом на перед, після винесення торта стати й закрити камеру та багато іншого. Якщо вам все це потрібно, ви можете сміливо вибирати ресторан без рекомендацій фотографа та відео оператора.

Але якщо фото та відео неважливо які та грають другорядну роль для вашого весілля, ви можете шукати підрядників на весілля у будь-якому іншому порядку.

У будь-якому випадку весільний кліп та весільні фото з прогулянки отримують ідеальними, тут працює тільки фотограф та відео оператор, все, що написано вище стосується лише банкетної частини. Ви повинні розуміти, що банкетна частина займає більшу частину часу роботи при замовленні фото та відео на весь день.