1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Вибір фотографа не...

Вибір фотографа не менш значний, ніж сукні

Вибір фотографа не менш значний, ніж сукні

Вибір фотографа не менш значний, ніж сукні.

Ціна

Ціни фотографів у Києві мають досить широкий діапазон. Звичайно, вибір фотографа виходить із бюджету вашого весілля. Не варто вибирати найдорожчого. Найдорожче не завжди означає краще. Багато фотографів включають до пакету послуг додаткові опції, наприклад знижки у певний час, день тижня, безкоштовну передвесільну фотосесію Love story.

Вибір фотографа – Портфоліо

Портфоліо. При пошуку фотографа слід звернути особливу увагу на роботи претендентів. Кожен поважаючий себе фотограф має свій сайт з прикладами його робіт, роботи представлені на сторінці в соціальній мережі. При перегляді портфоліо слід робити висновки після перегляду 3-4 різних весіллів, саме так зможете зробити об’єктивний вибір. Головне зможете зрозуміти, чи підходить вам стилістика, в якій працює фотограф.

Вибір фотографа – Особиста зустріч

Особиста зустріч. Після погодження ціни перегляду портфоліо. Зупинили свій вибір на певному фотографі. Не бійтеся, призначайте особисту зустріч, де зможете обговорити ідеї, стилістику, деталі фотосесії. Запам’ятайте головне, що фотограф не повинен нав’язувати своє бачення вашої фотосесії. Він повинен враховувати побажання, висувати ідеї та пропозиції, які допоможуть втілити її у життя. Вибравши саме свого весільного фотографа, ви не розчаруєтесь у виборі. Фотографії надовго стануть надбанням вашої родини.