1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Варіанти весільних подарунків

Варіанти весільних подарунків

Варіанти весільних подарунків

Варіанти весільних подарунків. Можна виділити кілька груп подарунків, які можна подарувати нареченим:

Традиційний

Варіанти весільних подарунків. Відмінним варіантом презенту молодим завжди вважався посуд. Раніше було прийнято дарувати набір каструль, сковорідок чи столових приладів. Сьогодні ж посуд відсунула назад різна побутова техніка. На другому місці за популярністю розташовується постільна білизна, ковдри або подушки.
У випадку, якщо дарувальник перебуває у не зовсім близьких стосунках з молодими і не має уявлення про їх смаки – чудовим варіантом подарунка стане класичний чайний сервіз.

Подарунок грошима

Більшості людей незручно подавати як подарунок гроші, вважаючи, що це погана манера. Подібна думка вже давно застаріла. Зараз на весіллі грошовий презент вважається дуже поширеним. І тут молоді здатні самостійно визначитися, потім буде витрачено ці кошти.
Якщо є бажання подарувати грошовий і незабутній презент, можна піднести парі сертифікат, різновид якого залежить від їх інтересів:

  • будівельна та меблева продукція – для пар, які планують жити у власній квартирі;
  • спортивне приладдя – для любителів активних видів спорту;
  • дитячий магазин – для тих, хто чекає на поповнення в сім’ї;
  • магазин ювелірних прикрас;
  • прогулянка на яхті;
  • вечеря в ресторані.

Подарунок своїми руками

Речі, виконані власноруч, виглядають дуже зворушливо і надовго залишаються у пам’яті. Можна змайструвати незвичайну листівку чи вітання у вигляді слайд-шоу.
Якщо дарувальник наділений танцювальним чи вокальним талантом – саме час його показати. Крім того, чудовим варіантом подарунка стане цукерково-фруктовий букет або спільне фото молодят на футболках або кружках.

Батьківський подарунок

Практично всі пари мріють отримати на урочистість від батьків житло, авто чи поїздку у весільну подорож. Але не всі батьки мають можливість це зробити. Звичайно, можна подарувати два ноутбуки, які завжди стануть у пригоді.

При врученні грошового подарунка слід дотримуватися головного правила – сума грошей, подарована батьками, має бути більшою за ту, що подарував хоча б один із запрошених. При цьому грошовий презент найкраще обіграти цікавіше, наприклад, побудувати з купюр якусь фігурку.
Вручення грошей в обов’язковому порядку має відбуватися в урочистій обстановці та супроводжуватися теплими побажаннями.