1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Яким має бути...

Яким має бути свідок? Обов’язки свідка нареченого на весіллі

Яким має бути свідок? Обов’язки свідка нареченого на весіллі

Дружку на весіллі надається одна з найважливіших ролей. Він, мабуть, посідає одне з найпочесніших місць після нареченого та нареченої. Крім того, на плечі свідка лягає чимала відповідальність. Тому варто знати всі «права та обов’язки» дружка.

Яким має бути свідок?

Свідок на весіллі уособлює завзяття і веселощі, тому поводитися він повинен відповідно. Перед весіллям необхідно підготуватись. Практично вся увага буде прикута до свідка. Він має право першого тосту, який неодмінно треба сказати глибоко і задерикувато.

Через те, що дружок знаходиться в центрі уваги, йому необхідно мати в запасі пару трійку оригінальних тостів та тематичних анекдотів. Свідку на весіллі необхідно бути:

  • Веселим і задерикуватим;
  • Стійким до споживання алкогольних напоїв;
  • Позитивним та енергійним;
  • Дотепним та ініціативним.

Передвесільні обов’язки свідка

Яким має бути свідок? Дружку необхідно зробити багато ще до настання хвилюючого дня. Свідку потрібно надати допомогу нареченому у всіх актуальних питаннях, починаючи від вибору костюма, і закінчуючи вибором весільного ресторану. Другу нареченого доведеться подбати про розважальну програму, якщо на церемонії не буде тамада.

Звичайно ж свідок повинен подбати про те, щоб останній неодружений день життя нареченого пройшов по-справжньому чудово. Тому йому необхідно зайнятися підготовкою хлопчака.

Організовувати цю грандіозну подію найкраще за кілька днів до весільної церемонії, оскільки хлопчак має у своєму розпорядженні безліч міцних напоїв. На плечі свідка також перекладається організація заходу, вибір місця проведення та святкове меню.

Найважливішого дня свідок повинен відвідати нареченого з самого ранку та супроводжувати його до закінчення святкування. Свідкові належить підбадьорювати нареченого і стежити за тим, щоб необхідні речі не були забуті. У своєму розпорядженні дружку необхідно мати весільні атрибути та купюри для викупу нареченої.

До обов’язків друга входить організація весільного кортежу. У Загсі свідок підносить обручки молодим і ставить підпис, який закріплює шлюб. Після довгоочікуваного поцілунку молодих дружку випадає честь одним із перших привітати сімейну пару. Так само дружку потрібно приймати букети та подарунки, щоб не обтяжувати молодих.

Коли молода сім’я вийде з палацу одруження, дружок має командувати гостями, кричати «гірко» та обсипати молодих пелюстками троянд. Свідок на весіллі стежить за організацією фотозйомки, а також активно в ній бере участь. Дружку потрібно доглядати за дружкою і відчиняти двері лімузина.

На плечі дружка лягає відповідальна місія стежити за шампанським і подавати келихи нареченим. На самому банкеті свідку випадає честь привітати молодих та сказати оригінальний тост. А також допомагати в організації банкету, брати участь у всіх конкурсах та веселити гостей.