1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Куди краще вирушити...

Куди краще вирушити у весільну подорож

Куди краще вирушити у весільну подорож

Куди краще вирушити у весільну подорож? «Оголошую Вас чоловіком і дружиною…» – саме після цієї фрази починається новий етап у житті двох, здавалося б, таких різних людей, з’єднаних волею долі. Весілля позаду і тепер можна вирушати у весільну подорож. Найчастіше молодята вже заздалегідь знають куди поїдуть, адже планування бюджету для весілля включає вартість медового місяця. У такому разі путівки на відпочинок купуються за кілька місяців до цієї важливої ​​події.

То куди краще поїхати?

У більшості випадків наречені їдуть на острови насолоджуватися морем і теплими заходами сонця. Мальдіви, Балі, Мальта, Філіппіни, Гаваї… Все це вже давно вважається престижними місцями для весільної подорожі. Нові чоловік і дружина, забуваючи про все, повністю занурюються в атмосферу островів. Багато хто навіть наважується провести ще одну шлюбну церемонію – під водою з аквалангами. Найсміливіші пари занурюються у воду, що кишить акулами.

Куди краще вирушити у весільну подорож? Звісно, ​​з правил є винятки. І в цьому випадку вони також існують – це пари, що вирушають у гори. Це вважається одним із найекстремальніших видів медового місяця, проте молодята переживають незабутні емоції, які не можна порівняти ні з чим. Найчастіше труднощі, які виникають при підйомі на гору, зближують закоханих і від цього їх союз стає міцнішим. Найпопулярнішими гірськолижними курортами вважаються: Кітцбюель в Австрії, Хемседал у Норвегії, Майрхофен в Австрії та Мерібель у Франції. Можна припустити, що після такої насиченої подорожі, звичайне життя здасться сірим і похмурим, проте якщо чоловік і дружина серйозно поставилися до одруження, то такі проблеми обійдуть їхньою стороною.

Куди краще вирушити у весільну подорож? Кожна пара молодят хоче, щоб їхній медовий місяць був найкращим, проте далеко не всі можуть собі дозволити відпочинок за кордоном. Але це зовсім не проблема, адже на території величезної Росії також є досить гарних місць, куди можна вирушити молодій сім’ї. Наприклад, на березі Азовського та Чорного морів також можна добре відпочити. А Карпатські та Кавказькі гори стануть чудовою альтернативою для тих, хто не має в своєму розпорядженні надто великого бюджету.

Насправді, подружній парі головне пам’ятати, що не так вже й важливо, де пройде їхня весільна подорож. Набагато важливіше те, як проходитиме їхнє сімейне життя і ось тут, якраз, все залежить тільки від них. Адже у сімейному житті важливі терпіння, порозуміння, любов та ніжність, а не фотографії з дорогих курортів.