1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Безпрограшний весільний макіяж

Безпрограшний весільний макіяж

Безпрограшний весільний макіяж

Безпрограшний весільний макіяж. Весілля. Цього дня кожна наречена має виглядати чарівно! У її неповторному, елегантному, романтичному та зворушливому образі все має гармоніювати: весільну сукню, весільна зачіска та макіяж. Велику увагу слід приділити макіяжу. Адже саме він підкреслює природність, красу та індивідуальність нареченої. А виконати make-up таким чином, щоб ви виглядали бездоганно на фотографіях та відео, зможе професійний візажист на весілля.

Сьогодні глянцеві журнали, телепередачі та блоги рясніють різними варіантами весільного макіяжу. Але якщо вам важко зробити свій вибір – віддайте перевагу безпрограшному варіанту. Він підкреслить красу, акцентуючись на природності, привнесе в образ романтичність, ніжність та чаклунство.

Основа та корекція овалу особи

Якісна та стійка основа дозволить вирівняти колір та тон обличчя, зробивши шкіру рівною, красивою та сяючою. Разом з цим візажист правильно відкоригує форму обличчя та правильно розставить акценти. Це дозволить не загубитися на тлі білої сукні та фати та ідеально виглядати на відео та фото.

Очі – дзеркало душі!

Безпрограшний весільний макіяж. Акцент на очі важливий у виконанні весільного макіяжу. Тому застосовувати потрібно лише професійну та якісну косметику, яка залишиться незмінною протягом усього урочистого дня. Тіні підбираються ніжних, легких і напівпрозорих «класичних» відтінків: молочно-білий, рожевий порошок, відтінок карамелі та шампанського. Однак для більшої виразності очей використовуються і більш насичені відтінки матових тіней. Це може бути сіро-коричневий або коричневий пігмент, який наноситься на зовнішній куточок ока. Залишається нанести чорну об’ємну та обов’язково водостійку туш. І очі набудуть виразності та контрастності. Виключити можливу втому в очах наприкінці дня дозволить бежевий олівець, який наноситься на слизову оболонку нижньої повіки.

Макіяж губ та легкий рум’янець

Макіяж губ у такому разі слід робити максимально натуральним та стійким. Дуже часто олівець адаптивного відтінку наносять на всю поверхню губ. Потім їх покривають прозорим блиском. Це створює ефект глянцю. Останнім штрихом безпрограшного макіяжу є легкий рум’янець. Ідеальний макіяж завершить неповторний образ казкової нареченої. Він відобразить її красу, індивідуальність та досконалість. А найголовнішою окрасою урочистості стане блиск, що іскристий, який випромінюватимуть щасливі очі нареченої!