1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Весільний фотограф Київ...

Весільний фотограф Київ 1500 грн

Весільний фотограф Київ 1500 грн

Весільний фотограф Київ 1500 грн це можливо? Так, Олена Проскурякова надає послуги весільного фотографа вартістю від 1500 грн за 1 годину роботи. Така ціна діє та можлива (уточнюйте) при замовлені послуги фото та відео від 10 годин. Кожен клієнт може отримати індивідуальні знижки залежно від кількості замовлених годин фото та відео. Також якщо ви замовляєте послуги фотографа та відео оператора комплексно, ви також отримаєте знижку.

Весільний фотограф Київ 1500 грн

Мінімальна вартість послуг весільного фотографа складає 1500 грн при замовлені послуги фото та відео від 10 годин. Уточнюйте можливість на вашу дату замовити фото та відео по такій ціні.

Ви можете замовити фотографа для фотосесії загсу до перового танцю на весь весільний день. Вартість послуг залежить від дати весілля, наприклад у будні дні, може бути ще знижка, від часу роботи, чим більше часу ви замовляєте, тим дешевша година роботи фотографа виходить. Таким чином від 3000 грн можна отримати знижку 50% замовляючи фото та відео від 10 годин.

Дивіться наші роботи у розділі портфоліо сайту, завітайте до соціальних мереж (посилання біля логотипу). Форма оплати готівковий або безготівковий розрахунок на картку банку. Оплата можлива кількома етапами, платежами, передоплатою, оплатою під час весільної фотосесії.