1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Як зберегти свій...

Як зберегти свій весільний букет

Як зберегти свій весільний букет

Як зберегти свій весільний букет. Для багатьох наречених весільний букет є таким же важливим елементом урочистостей, як сукня, зачіска та макіяж.

Що ж робити з букетом після весілля? Спостерігати за тим, як він в’яне – видовище досить пригнічує, тому його можна зберегти майже в первозданному вигляді на згадку. На щастя, існують перевірені та надійні способи зберегти свої чудові квіти.

Тримайте їх свіжими

Як зберегти свій весільний букет Багато квітів можуть швидко зав’янути протягом декількох днів (або навіть годин!). Необхідно пам’ятати, що букети, як правило, зроблені з використанням свіжих квітів, що знижує тривалість їхнього життя на весіллі, оскільки вони були зрізані принаймні кілька днів тому.

Щоб продовжити життя весільного букету, рекомендується видалити стрічку або іншу плівку, яка зв’язує стебла разом, а потім перекроїти стебла, щоб допомогти їм розправитися у воді. Тримати квіти потрібно у прісній воді та міняти її щодня.
Деякі нареченої тримають свій головний букет у свіжій воді після церемонії, а під час прийому використовують інший букет.

Висихання

Повісити його сушитися в безпечне місце бутонами вниз, і бути терплячим – це може зайняти кілька тижнів або навіть кілька місяців, щоб букет повністю висох. Після висихання ви можете зберігати його в коробці збереження. Зверніть увагу, що після сушіння на повітрі букет втратить колір.

Пресування

Зберегти в такий спосіб весь букет не вийде, хіба тільки пару гарних квітів з нього. Для цього потрібно вибрати товсту, важку книгу та покласти квітку в центрі сторінки.

Силікагель

Цей піщаний матеріал доступний у більшості магазинів. І є подрібненим дрібним порошком. Силікагель найкраще працює для квітів, які можуть вмістити багато тиску, це наприклад, троянди, орхідеї або півонії.

Заморожування

У той час як сублімаційне сушіння є найдорожчим варіантом у списку, букет буде виглядати так само, як це було в день весілля. Цей процес потрібно буде довірити професіоналам. Приблизний час заморожування близько двох-трьох місяців.

Альтернативні букети

Як зберегти свій весільний букет. Якщо у нареченої алергія на квіти, то можна підібрати альтернативний весільний букет, який виглядатиме чудово в день весілля, вимагаючи при цьому нульової безпеки. Наприклад, ви можете створити букет з паперу, бісеру, намистин, тканини або коркового дерева. Є багато різних альтернатив традиційним букетом.