1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Розподіл весільного бюджету

Розподіл весільного бюджету

Розподіл весільного бюджету

Поговоримо про весільний бюджет, послуги, які доводиться замовляти

Розподіл весільного бюджету

  1. Тамада, ведучий, ді-джей – послуги даних професіоналів замовляються, щоб свято вдалося. Хороший ведучий, після весілля ваші гості, друзі, родичі будуть задоволені, і довгий час ще згадуватимуть ваше весілля, всі приємні та веселі моменти. Хто вам потрібен сучасний ведучий чи тамада вирішуватиме вам. Дані професіонали працюють на публіку та замовляються для того, щоб ваші гості були в захваті від вашого весілля. Весілля без ведучого буде нудним.
  2. Весільний фотограф та відео оператор – послуги цих людей каються вже не для захоплення гостей, а для особистого естетичного задоволення. Якщо вам подобаються фотографії або відео оператора, фотографа сміливо замовляйте саме його. На свої весільні фотографії дивитися надалі вам, вашим батькам, дітям, онукам. Якщо вам радять фотографа родичі, але вам не подобаються його роботи, немає сенсу наймати такого фотографа. Фотограф і відео оператор на весіллі – це ваші люди, працюють виключно для вас і роблять весілля, що запам’ятовується саме для вас. На відміну від решти фотограф і відео оператор разом з вами з самого ранку.
  3. Візажисти, стилісти – як і фотовідео, працюють з вами, але тільки з ранку. Від їхньої роботи залежить настрій нареченої, оскільки правильно укладена зачіска, макіяж будуть, добре вийдуть і на фото і на відео, також у ресторані ви будете красиві та чарівні.
  4. Водії – теж дуже важливі, від їхнього досвіду залежить, наскільки швидко ви добиратиметеся в потрібні місця під час прогулянки. Якщо ваше весілля в п’ятницю, а в п’ятницю в Києві можуть бути великі пробки, запитайте у фірми, де ви орендуватимете машину, про досвід водія та знання Києва.