1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Весілля у квітні

Весілля у квітні

Весілля у квітні

Весна – найпрекрасніша, романтична, казкова пора року

Весілля у квітні. Все живе прокидається, радіє сонцю, теплому вітерцю. Час оновлень, починань. Напевно, тож навесні так багато весіль.

Щомісяця весни по-своєму прекрасний: перші проблиски сонця у березні, ніжні та теплі заходи сонця у квітні та травневі цвітіння садів. Насиченість та різноманітність весняної доби нікого не залишить байдужим. Особливо романтичних молодят. Вибираючи весняний місяць для весілля, хочеться детальніше зупинитися на середині прекрасної пори – місяці квітні.

Переваги весілля у квітні

Читаючи наш блог не забувайте ознайомитися з нашими послугами, дізнатися ціни на весільну фотозйомку, відеозйомку або фото та відео на весілля у Києві відразу.

  1. Однією з перших переваг весілля цього місяця є тривале і уважне планування. За всіма повір’ями час весіль починається з Червоної гірки. Це перша неділя після Великого Посту та Великодня, коли церква відновлює вінчання молодих. До того в майбутнього подружжя є багато часу, щоб все детально спланувати. Всім, хто одружився з Червоною гіркою, життя в шлюбі обіцяло щасливе і благополучне. Але варто звернути увагу на те, що охочих одружитися в цей період дуже багато, тому потрібно заздалегідь подати заяву до РАГСу і домовитися про вінчання в церкві.
  2. Постійним плюсом є чудова природа навесні. За снігом і хуртовини, дощі і сльота. Квітень – це місяць зазвичай теплий та сухий. Природа подарує свої неповторні декорації – цвітуть дерева, бездонне небо дивує своєю глибиною, залиті сонцем вулички та романтика заходу сонця – мрія будь-якої пари. Але не варто забувати, що квітень – місяць мінливий і про всяк випадок потрібно тримати напоготові парасольки! І в той же час квітневий дощ не затьмарить ваше весілля, а навпаки, додасть йому пікантності: відео-фотозйомка в дощ не тільки додасть різноманітності, а й подарує радісні емоції та гарний настрій.
  3. Досить довгий світловий день дозволить встигнути молодят втілити всі задуми. Фіналом весільного дня може стати неповторна західна фотосесія, яка залишиться у пам’яті на довгі роки.
  4. Ще однією позитивною рисою має весілля у квітні – це можливість заощадити:

• На початку весільного сезону ціни на всі весільні послуги ще не такі високі, як у його розпалі.

• Природа дарує свої чудові прикраси, так що не буде потреби орендувати студію для фото-відеозйомки.

Весільна подорож обійдеться значно дешевше, у міжсезоння діють акції та знижки

  1. Весна – чудова ідея щодо тематичного весілля. Це може бути і тематика Червоної гірки з народними обрядами, і весілля у стилістиці квітучого саду чи японської сакури, і весілля у ніжно-рожевих тонах, а може, навпаки, яскраво-зелених (все дозволено навесні!). Якщо весілля призначити 1 квітня з різнокольоровими солодощами та солодкою ватою, з фото бутафорією у вигляді вусів та губок та веселими конкурсами – чудовий настрій буде гарантований! Вдалим буде і весілля в стилі Прованс з його ліловими тонами та квітами лаванди, і яскрава сонячна тематика, і квіткова урочистість (з тюльпанами, крокусами, конвалії…) У будь-якому випадку, важливо, щоб тематика простежувалася до найменших деталей. Тоді квітневе весілля буде просто незабутнім.

Весілля у квітні. Весілля у будь-яку пору року – це торжество приємне та пам’ятне для молодят та гостей. Але весняне весілля згадують завжди з особливою ніжністю, адже кохання, як і весна, – квітуча, що окриляє, піднесена.