1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Скільки коштує зняти...

Скільки коштує зняти весілля на відео

Скільки коштує зняти весілля на відео

Скільки коштує зняти весілля на відео, цікавить усіх молодят. Вартість весільної відеозйомки залежить від багатьох факторів, обладнання, навичок. Уточнюйте наші ціни на відеозйомку зателефонувавши за номером: +38(066)-928-08-48

Найважливішим критерієм вибору відеооператора, як і фотографа, є звичайно не ціна, а роботи. Якщо вам подобаються роботи, тоді вартість йде на другий план.

Вартість відео на весілля в Києві

Може варіюватися від 100 $ до 1000 $ і більше. Якщо ви можете самостійно провести монтаж власного весілля, робота одного оператора у такому разі за весь день може становити 250-500 $ + -. Від якості монтажу залежить якість відео загалом.

Додаткове обладнання. Стабілізатори відеозйомки, рекордери звуку, кількість камер та кількість людей впливають на вартість відеозйомки.

Подивіться скільки коштують сучасні кліпи та фільми їхній бюджет може становити кілька десятків і навіть сотень тисяч доларів або навіть більше.

Сучасна весільна відеозйомка практично нічим не відрізняється від створення кліпу, єдине, що декорацій менше штучних, а ціна кліпу в результаті виходить дешева. 300-2000$ це ціна якісної відеозйомки весілля. Ціна відеооператора залежить від кількості годин праці. Також ціна весільного відео залежить від складності монтажу, обробці кольору та іншого. Кількості відеооператорів.

Чим дорожче коштувало вам зняти весілля на відео, тим краще результат ви отримаєте і весільний кліп, фільм можна дивитися не раз-два, а набагато частіше.