1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Фотограф річниці весілля,...

Фотограф річниці весілля, список річниці.

Фотограф річниці весілля, список річниці.

Фотограф річниці весілля. Після двох щасливих років спільного, невеликого життя подружжя може запросити гостей на паперове (скляне) весілля.

Папір (скло) – матеріал, що не має великої міцності. Він потребує ніжного, акуратного поводження. А все-таки (все ж таки), він досить пластичний і може бути змінений.

Так і подружні відносини, які, з одного боку, вже мають певну стійкість до негараздів. Але, з іншого боку, може бути пошкоджено серйозними проблемами.

У деяких країнах символом другої річниці називають книгу. Книга наповнена знаннями, які може отримати кожен, хто її прочитає. Потрібно лише мати бажання та терпіння.

У сімейних відносинах також приховано невичерпне джерело мудрості. І якщо подружжя захоче, воно зможе прочитати книгу сімейного щастя до останньої сторінки.

Що ж дарують подружжю на другу річницю весілля? Скло та кришталь, книги та фотоальбоми, фігурки оригамі. Словом, все те, що може стати символом паперово-скляного весілля.

Список річниць

День весілля стає моментом народження нової родини. Адже кожен відзначає день народження щорічно, так заведено відзначати. Тим більше, що через кілька років спогади про день весілля починають тьмяніти, романтика минає, і здається, що нічого настільки розкішного та прекрасного вже не станеться. Однак це не так, адже відзначати річницю весілля можна також урочисто, хай не щороку, але іноді проміжок часу, який прожила сім’я, стає чимось визначним.

Через скільки років святкуються річниці

Вже через рік з моменту укладання шлюбу можна святкувати ситцеве весілля

За цей рік на шляху молодих зустрілися деякі труднощі, і, якщо вони змогли їх пережити, значить заслуговують на подарунки у вигляді виробів із ситцю та льону.

Через 2 роки після дня весілля настає паперова річниця

Багато сімей через такий проміжок часу вже народжують дітей, купують квартиру, стикаються з деякими проблемами. Паперова річниця називається тому, що цей папір легко розірвати на частини, і те, що сім’я змогла залишитися єдиною через 2 роки, є приводом для радості. Цього дня молодята дарують один одному вироби з паперу: альбоми, фотографії та інші.

Через три роки у сім’ї святкується шкіряна річниця.

Символізує вона те, що стосунки в сім’ї міцні, проте все ще еластичні та гнучкі. Відповідно, на цю річницю даруються шкіряні подарунки: ремені, сумки тощо.

Наступна іменна річниця настає через 5 років заміжжя, і називається дерев’яне весілля

Сім’я вже стійка, як будинок з дерева, проте не варто забувати, що пожежа може знищити будинок, тому та один до одного потрібно бути терпимішим.

Рожеве весілля урочисто настає через 10 років

На цю річницю зазвичай запрошують тих, хто був присутній у момент укладання шлюбу поряд. Головним на столі буде червоне вино.

Кришталева річниця весілля відзначається через 15 років

І є уособленням ясності та прозорості сімейних стосунків.

Через 20 років у сім’ї святкується фарфорове весілля

Коли родичі дарують подружжю фарфоровий посуд та сувеніри.

Срібне весілля настає через 25 років

І є першою знаменною річницею, через те, що подружжя, яке змогли зберегти почуття через такий час, приречені на удачу.

30 років життя сім’ї нагадують про те, що настав час святкувати перлове весілля

На той момент у сім’ї вже з’являються і діти, і онуки. Люблячий чоловік просто зобов’язаний подарувати дружині перлову прикрасу.

Через 40 років святкується рубінове весілля

Названа вона так на честь кольору каменю, вважається, що через такий проміжок часу подружжя стає не просто близьким, а й кровним родичем.

Золоте весілля святкується через 50 років

Це дуже знаменна подія для кожної сім’ї, адже не всім вдається так довго любити один одного.

Діамантове весілля, яке настає через 60 років

Говорить про те, що стосунки в сім’ї, немов камінь, діамант, тверді та неруйнівні.

Коронне весілля є такою радісною подією, яку заведено відзначати через 75 років

Цього дня обов’язково потрібно запросити у гості всіх близьких людей.

А ще подружжя в день річниці пишуть один одному листи

Ці сімейні послання можуть містити в собі не лише вітання, освідчення в коханні та слова подяки, а й зауваження, прохання, претензії до другої половинки.

Головне, не образити кохану людину, а постаратися знайти компроміс у будь-яких спірних питаннях.

Фотограф річниці весілля

Фотограф річниці весілля