1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Рекомендації весільного фотографа

Рекомендації весільного фотографа

Рекомендації весільного фотографа

Поспіх – з самого ранку нервуєте, поспішайте, це обов’язково відобразиться фотографіями. Підготуйтеся наперед, нікуди не поспішайте

Рекомендації весільного фотографа. Весільний день пройде миттєво, будьте певні.

Підготовка квартири під час зйомки зборів

Рекомендації весільного фотографа. Якщо все буде безладно розкидане і тим більше у багатьох наших квартирах, меблі та килими з часів СРСР. Для фото весільних зборів це не найкращий варіант. Ідеально зняти фото студію з гарним інтер’єром та зробити фотозйомку зборів як нареченого, так і нареченої в студії.

Рекомендації весільного фотографа – Погода

У природи немає поганої погоди, але запам’ятайте що для весільної фотозйомки найкращий час це перша година до сходу сонця та остання година до заходу. У цей час можна отримати просто чудові фотографії. Якщо ваш банкетний зал розташований на красивій території, не забудьте скористатися моментом і зробити кілька кадрів на заході сонця.

Ваші друзі та гості запрошені на весілля – іноді гості можуть заважати роботі фотографа та відео оператора. На заході щоб цього уникнути молодята спеціально створюють таблички з написами та рекомендаціями гостям відпочивати та веселитися, а не ходити за нареченою з телефоном чи планшетом.

Замовляючи фотосесії фотографа, Ви погоджуєтесь з тим, що найкращі фотографії можуть увійти до мого портфоліо.