1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Готуємо запрошення на...

Готуємо запрошення на весілля

Готуємо запрошення на весілля

Готуємо запрошення на весілля – оригінальні запрошення на весілля у Києві

В наш час існує безліч способів запросити людину на весілля. Телефонний дзвінок, смска, електронний лист. Проте такий сучасний підхід припаде до душі далеко не всім. Все-таки більшість гідно оцінить класичне запрошення, за допомогою якого можна показати статус заходу. І одночасно продемонструвати високий ступінь поваги до своїх знайомих, друзів та близьких. Про підготовку запрошень варто подумати заздалегідь. В ідеалі кілька місяців до призначеної дати. Оскільки гості мають отримати запрошення не пізніше ніж за місяць до заходу. Це дасть їм можливість правильно спланувати свій час, підготувати святкові вбрання та подарунки.

Кількість запрошень визначається, виходячи з того, скільки гостей Ви запросите.

Тому Вам заздалегідь необхідно визначитися з тим, хто буде запрошений на реєстрацію та банкет, а хтось лише на офіційну частину в РАГС. Для того, щоб не заплутатися, краще спочатку скласти два різні списки (отже будуть використовуватися два різні типи запрошень). Як варіант, в запрошення можна вкласти – додатковий вкладиш із зазначенням місця і часу.

Не забудьте вказати в запрошенні номер телефону, за яким з Вами можна було б зв’язатися, щоб гості змогли підтвердити свою присутність, або попередити Вас про свою відсутність. Рекомендуємо запастися запрошеннями із запасом: раптом Ви випадково зробите помилку або захочете запросити когось ще. Можна зробити ще простіше і зробити свій вибір на користь готових запрошень, які можна придбати в газетному кіоску, книгарні або в салоні подарунків. Відразу після покупки їх можна заповнити і готові до відправки.

Запрошення на весілля ручної роботи

Готуємо запрошення на весілля. Якщо і цей варіант Вас з якоїсь причини не влаштовує, то Ви можете зробити їх самостійно. Достатньо просто набрати текст запрошення, відформатувати його, додати романтичну картинку (а ще краще спільне фото з Вашою другою половинкою) та роздрукувати на принтері (краще на кольоровому). Хочете створити щось креативніше? Тоді доведеться попрацювати. Почніть з того, що придумайте неординарний текст запрошення (можна у жартівливій формі або у віршах). Роздрукуйте запрошення на кальці та помістіть фото на листівку під ним. Для листівки використовуйте напівкартон або щільний фактурний папір. Далі можна зробити «гаряче гравіювання» фольгою, поставити опуклий друк, змінити форму аркуша (наприклад на серці чи будь-яку фігуру), зробити глибокий відбиток своїх імен чи будь-якого візерунка тощо. Загалом, простір для фантазії безмежний!