1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Поради подружкам нареченої,...

Поради подружкам нареченої, вибір суконь

Поради подружкам нареченої, вибір суконь

Поради подружкам нареченої – подружки нареченої відіграють важливу роль у весільній церемонії

Поради подружкам нареченої. Красива традиція прийшла з-за кордону, весілля, де подружки нареченої одягнені в одній кольоровій гамі чи стилі, називаються європейськими. Багато модних дизайнерів, надихаючись образами подружок нареченої, створюють цілі колекції «bridesmaid». До речі, такі колекції мають шалений успіх.

Розглянемо основні тенденції весільної моди для подружок нареченої:

1) однакові сукні;

2) Сукні з тканини однакового, але різного фасону;

3) Сукні з переходом «омбре»;

4) Сукні-трансформери;

5) Один однаковий елемент вбрання – блузи, спідниці чи штани;

6) Акценти на аксесуарах.

Поради подружкам нареченої. У 2017 році холодна кольорова гама представлена ​​синіми та зеленими тонами, а тепла різними варіантами червоного та рожевого. Незалежно від стилю урочистостей, кількості гостей, місця проведення весілля при виборі суконь для подружок нареченої необхідно керуватися такими принципами:

1) Наречена має виділятися на загальному тлі.

2) Вбрання подружок нареченої повинні гармоніювати із загальною спрямованістю весілля, вбраннями молодої пари, весільним декором.

3) Слід враховувати смаки та самих подружок нареченої, щоб вони розділили з вами радість урочистості, перебуваючи у захваті від свого зовнішнього вигляду.

4) Слід враховувати типи зовнішності та постаті дівчат. Якщо подружки значно відрізняються за типами зовнішності та статури, то абсолютно не доречно вбирати всіх у однакові сукні.

5) Ви повинні обговорити з подругами можливість придбання суконь у певній гамі. Ваше свято не повинно торкатися чужих фінансів проти його волі. Ідеальний варіант – придбати сукні подружок нареченої власним коштом. Якщо такої можливості немає, то єдність образів подружок може забезпечити грамотний підбір головних уборів, брошів, браслетів, обручів для волосся, кольє, зачісок чи взуття.

6) Пам’ятайте, що вибір суконь для подружок варто приступати тільки тоді, коли ви визначилися з датою і місцем свята, підібрали весільний декор, костюми для молодих і музичний супровід.

І, найголовніше, пам’ятайте, що конфлікти через підбір суконь подружок нареченої в жодному разі не повинні вставати на шляху жіночої дружби. Виявіть терпіння та повагу, і подруги із задоволенням розділять з вами найважливішу подію у житті.