1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Як підготуватися до...

Як підготуватися до весільної фотозйомки

Як підготуватися до весільної фотозйомки

Як підготуватися до весільної фотозйомки? Під час підготовки до одруження на перший план рано чи пізно постає питання: як вибрати кваліфікованого весільного фотографа і самим виглядати так, щоб весільні фотографії стали унікальними та показували ваше щастя на довгі роки?

Чи варто скористатися послугами професійного весільного фотографа? Звісно так! У цьому є безліч переваг, які помітні неозброєним оком:

  • По-перше, весільний фотограф високого класу допоможе вам створити унікальний фотоальбом, який не залишить байдужими не лише лояльно налаштованих рідних та близьких, а й ваших друзів та знайомих. Навіть якщо вони ознайомилися за своє життя з кількома десятками однотипних весільних альбомів – такого вони ще не бачили!
  • По-друге, якщо з будь-яких міркувань постає питання, що краще, відео- або фотозйомка, зупиніться на професійній фотозйомці весілля. Фотографії легко обробити за допомогою спеціальних програм, на них не так явно видно постановку, нарешті, знімки можна роздрукувати та показувати в будь-яких умовах, у тому числі далеких від ідеалу щодо технічного забезпечення.

Як підготуватися до весільної фотозйомки? Якщо ви вирішили запросити на весілля професійного весільного фотографа, не варто перегортати сторінки газет. У цьому випадку надто високий ризик того, що кваліфікація найнятого «фахівця» буде вкрай невисока, і неповторні весільні моменти будуть зіпсовані. Намагатися заощадити, наймаючи «термінатора» – фотографа та відеооператора «в одному», – теж слід з побоюванням: у прагненні вбити двох зайців, ви можете отримати та перше, і друге поганої якості. Пам’ятайте, що скупий платить двічі, а весільного настрою та пам’ятних моментів буде вже не повернути.

Найкращим варіантом буде звернення до фотоагентства, яке спеціалізується на постачанні послуг професійних весільних фотографів. Тут ви можете ознайомитися з добіркою робіт пропонованих фотографів та вибрати майстри на свій смак. Якщо вам здається, що ви ніколи не зможете стати такими ж природними, як професійні фотомоделі на фотографіях, не забудьте про те, що при належній підготовці ви цілком зможете поборотися з ними. Адже людей красивіших і чарівніших, ніж ви в день вашого весілля, просто не може бути.

Оплата весільному фотографу зазвичай погодинна, але якщо вам дозволяють можливості, можна витратити на послуги фоточарівника до 1/2 вартості весільної сукні. У разі погодинної оплати ви можете вибрати, коли фотограф повинен закінчити зйомку. Найчастіше це роблять після першого весільного танцю молодят.

Існують нюанси зйомки для кожної пори року та погоди, але зупинимося на основних.

Взимку, особливо якщо реєстрацію призначено на другу половину дня, рекомендується здійснити весільну поїздку знаковими місцями до, а не після РАГСу. Це з тим, що взимку темніє дуже рано, а весільні фотографії вимагають багато світла. Якщо погода вас підвела, і на подвір’ї злива чи сніг – не турбуйтеся дарма: ви цілком можете домовитися про студійну фотосесію у відмінних умовах. Нареченим при створенні макіяжу потрібно пам’ятати, що перламутрові тіні спотворюють ваше обличчя на фотографії. Також не рекомендується використовувати лак для волосся з блискітками. Нареченому бажано поголитися гладко, але без надмірної старанності: роздратована і порізана шкіра навряд чи виглядатиме виграшно як у житті, так і на фото. Влітку сильній підлозі рекомендується подумати про матову пудру: обличчя, що лисне, залишиться таким на всіх ваших пам’ятних фотографіях. Остання рекомендація: обов’язково дайте собі відпочити перед весіллям, адже ваші свіжі та щастя, що світяться, – запорука успішної фотозйомки!