1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Підготовка вінчання –...

Підготовка вінчання – 5 корисних порад

Підготовка вінчання – 5 корисних порад

Підготовка вінчання. Вінчання – таїнство, обряд. Прийняття зобов’язань один перед одним, перед Богом. Священне дійство. Передбачає деякі правила та традиції у його проведенні. І не важливий вік чи термін спільного життя, а важливе бажання сказати собі та Господу про намір прожити зі своєю половинкою. Ділячи з нею все на життєвому шляху. Як зробити все правильно, щоб Ваш шлюб був здійснений на небесах та вважався там дійсним? Отже, всім, хто вирішив вінчатися – 5 кроків до обряду!

Вибір храму. Тут важливо довіритись власним почуттям, інтуїції

Можна походити своїми місцевими церквами, храмами, зупиняючись і прислухаючись до свого серця, воно підкаже що тут тобі дійсно добре, тепло, що в цьому місці твоїй душі спокійно. Головне не величина чи оздоблення, головне – щоб після виходу від туди, Ви відчували якесь умиротворення і благоговіння перед Богом.

Знайомство з батюшкою, настоятелем, з тим, хто проводитиме саме таїнство обряду вінчання

Можна прийти на службу, подивитися, як проводить службу обраний Вами батюшка. Адже він буде посередником між вами та Богом під час вінчання і тому, напевно, Вам захочеться відчувати в ньому споріднену душу, співчутливу і добру людину. Іноді Ваша церква Вам може порадити скористатися послугою свого духовного отця, який служить в іншому приході, і тут головне, щоб він не був ченцем.

Гості на вінчанні

Запросити на свій обряд вінчання молодята можуть усіх, кого вони хотіли б бачити на своїй урочистості. Найголовніше, щоб присутні були віруючими людьми, щоб вони шанували та поважали релігійні обряди та традиції і належним чином поводилися в храмі Божому. Буває, що гості можуть привести своїх дітей, тут потрібно заздалегідь підготуватися, попередивши гостей про важливість не допустити галасу та метушні під час проведення обряду вінчання.

Зйомка відео та фото у храмі

Підготовка вінчання. У принципі обов’язково потрібно запитати про проведення фото та відео зйомки у церкві. Буває, що оператору необхідне підключення додаткової світло апаратури або іншої техніки та тому необхідно уточнювати наявність такої можливості та прийнятності таких дій у храмі. Важливо, щоб під час зйомок не заважати проведенню обряду. Іноді батюшка сам може підказати, як і з якого місця краще вести зйомки, щоб був кращий огляд та вийшли гарні та якісні матеріали.

Висновок

Вінчання – це не просто обряд, не просто модний чи прийнятий обряд. Це перш за все єднання пари в Богу, це вінчання двох душ перед світлом небесним і відповідальність передусім перед Господом за свою половинку, за спільне, довге і щасливе життя, яке тепер залежатиме насамперед від вас самих.