1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Способи підбору палітри...

Способи підбору палітри для весілля

Способи підбору палітри для весілля

Підбір весільної палітри може стати справжнім головним болем: відтінків так багато, і всі вони такі гарні! Способи підбору палітри для весілля

Звичайно, можна вибрати все й одразу, але тоді гості навряд чи захопляться бездоганним почуттям стилю нареченої. Загалом одні проблеми. На щастя, є добрі способи розв’язувати це питання.

Подивитися на календар

При виборі кольору весілля варто враховувати пору року. З зимовими холодами добре поєднуються оранжевий, що зігріває, глибокий рожевий, освіжаючий лимонний. З урахуванням того, що в природі в цей час переважатимуть білий та сірий, таке оформлення вийде надзвичайно яскравим. Навесні краще віддати перевагу пастельним тонам.

Виберіть головний аксесуар

Способи підбору палітри для весілля. Прокручуючи в голові сцени свого ідеального весілля, уявіть, які деталі будуть використовуватись у будь-якому випадку. Наприклад, ви точно знаєте, що замовите букет нареченої з рожевих півонії. Або плануєте зробити фотозону із вінтажним темно-синім кріслом, яке бачили на розпродажі. Або вже вибрали не цілком традиційну, але дуже модну сукню м’ятного кольору. Можна надихнути натхнення з фотографій, зображень у журналі чи інтернеті. Коли головна деталь знайдеться, довкола неї та побудуйте всю палітру.

Озброїтися основним інструментом дизайнера

Можна підібрати ідеальну гаму, використовуючи колірне коло. І навіть краще: знайти в інтернеті генератор палітри кольорів. Він дозволить легко визначитися з вдалим поєднанням, вибрати схему із відтінків одного кольору або з використанням кількох акцентів.

Вирушити на місце проведення урочистостей.

Способи підбору палітри для весілля. Варто уважно вивчити місце одруження та банкету, відчути його атмосферу та вибрати колір, орієнтуючись свої відчуття і на інтер’єр. Наприклад, лаймовий або шоколадний відтінки погано поєднуються з червоними килимами, бежевими фіранками та позолотою. А от якщо приміщення буде оформлене в нейтральних сірих тонах, до нього підійде абсолютно все.

Вигадати тематику

Тематичні весілля мають вже готові колірні схеми. Весілля в азіатському стилі буде рясніти відтінками червоного, золотого та коричневого. А східне весілля не уявити без насичених яскравих кольорів.

Дуже популярним останнім часом став стиль Тіффані. На свято в цьому стилі заведено вибирати блакитний, м’ятний та бірюзовий, поєднуючи їх із білим або коричневим. На «морському» весіллі обов’язково будуть всілякі відтінки синього.

Взяти за основу свій улюблений колір

Чому б і ні? Це ж ваше весілля, все має бути на вашу думку. Залишиться лише визначитися із відтінком та загальним настроєм заходу. Пастельні тони створюють романтичну ауру, а яскраві та насичені – святкову. Якщо фаворита немає, влаштуйте різнокольорове весільне весілля, з таким оформленням точно ніхто не нудьгує.