1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Весільний фотограф відгуки...

Весільний фотограф відгуки клієнтів

Весільний фотограф відгуки клієнтів

✅ Алла Левішко
Олена дуже приємна людина, її роботи неймовірно красиві і результат завжди перевершує всі очікування. Кожну фотографію переглядаю з величезним задоволенням. При роботі отримуєш не тільки чудові фото, а й відмінний настрій. Бажаю тобі багато вдалих робіт, вдячних клієнтів, які платять, прекрасних і світлих ідей.
Олена
✅ Олена
Моя весільна мрія здійснилася. Дуже приємно працювати, весело, невимушено, що дуже важливо особливо якщо сам не знаєш що і як робити і почуваєшся не в своїй тарілці. За це дякую. Чудові, живі, яскраві фотографії все дуже сподобалося. Щиро Дякую.
Катерина Іщук
✅ Катерина Іщук
Переглядаючи весільні роботи, шукала не просто гарно відзняті кадри. Мені цікаві фото які близькі до мого настрою та моїх поглядів. Що може бути найкращим доказом, як не перевірка особисто? Виставивши в соцмережах, коментарі отримала навіть від тих людей, які в принципі їх ніколи не пишуть. Але головне навіть не коментарі інших, головне те, що фотографії ще довго радуватимуть нас і нагадуватимуть про особливі події у нашому житті. Олено, дякую за таку можливість! Весь процес фотозйомки був приємним та невимушеним. Професійного зростання тобі та успіхів.
Олена Марченко
✅ Олена
Олена, за наявності вільного часу, завжди готова до творчої співпраці. Повна бажання та ініціативи. З моделями працює дуже ніжно (жіночий підхід). Просто чудовий і чудовий чоловічок. Я завжди впевнена, що у мене є до кого звернеться. Дякую тобі Олена. Найкращий весільний фотограф, Всім рекомендую.
Поліна Наумець
✅ Поліна
Олена – справжній весільний професіонал. Під час роботи стежить за дрібними деталями, що робить її знімки якісними та самобутніми. Більше того, Олена на весіллі завжди в першу чергу піклується про те, щоб модель вийшла красиво, щоб їй сподобався кінцевий результат, а не просто продемонструвати своє вміння працювати зі світлом. Як це роблять деякі фотографи, які мають лише своє бачення ідеального кадру, і які не особливо прислухаються до побажань моделі. Олено, бажаю тобі натхнення та ще більших успіхів у роботі. Сподіваюся, на моєму майбутньому весіллі фотографуватимеш саме ти.