1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Підготовка нареченої до...

Підготовка нареченої до весілля

Підготовка нареченої до весілля

Підготовка нареченої до весілля – поговоримо ще раз про підготовку до весілля. Найбільше переймається весільною фотосесією, звичайно ж, наречена

Чоловіки зазвичай набагато простіше ставляться до знімання. Їм все одно те, як вони виглядатимуть в об’єктиві фотографа, а ось нареченої, безумовно, хочуть бути схожими на моделей з відомих глянцевих журналів. Бути в такий важливий день найкрасивішими. До фотосесії потрібно готуватися для того, щоб вона пройшла добре і для того, щоб результат такої фотосесії припав до душі всім.

Підготовка нареченої до весілля – Як же готуватися нареченій?

Поради нареченій перед весіллям

Підготовка нареченої до весілля .Ну перш за все, десь за кілька тижнів до весілля бажано зробити пробну зачіску та макіяж, щоб мати уявлення про те, як вона виглядатиме у день власного весілля. Готовий образ варто сфотографувати та показати фотографу, тому що він повинен розуміти, як виглядатиме модель у його кадрі, на чому можна буде наголошувати увагу. Весільний макіяж природно повинен відрізнятися від повсякденного, він повинен бути набагато яскравішим і виразнішим, це необхідно для того, щоб фотографії вийшли яскравішими та щоб наречена в кадрі не загубилася.

Заздалегідь із фотографом потрібно продумати весільний маршрут, визначити, де саме будуть зроблені всі зупинки та де можна буде сфотографуватись.

Цей момент слід обговорювати з фотографом, тому що він, напевно, краще знає ті місця, де можна буде отримати хороші фотографії. Вибрані місця потрібно відвідати знов-таки разом із фотографом, щоб відразу ж зрозуміти концепцію зйомки.

Наречена повинна виглядати на власному весіллі максимально відпочило і, звичайно ж, щаслива. Тому, якщо вона за пару днів до свята відвідає спа-салон, це точно піде їй на користь. Вона зможе під час різних процедур максимально розслабитися і звільнитися від почуття. тривоги, яке напевно є.

У процесі зйомки важливо абстрагуватися від усього, що відбувається навколо, від якихось своїх переживань і проблем. Тому що на обличчі все це відразу позначиться, а значить і на фотографіях також буде помітно те, що наречений і наречена не розслаблені, а чимось спантеличені.

Від фотосесії потрібно отримувати максимальну насолоду, не сприймати це як якусь роботу чи випробування, потрібно бути розслабленими та щасливими. Краще навіть забути про існування фотографа і просто насолоджуватися один одним. Начебто довкола нікого не існує, тоді знімки вийдуть природними та щирими, а значить, точно будуть вдалими.