1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Місця весільної фотосесії...

Місця весільної фотосесії у Києві.

Київ дуже гарне місто, надає молодятам величезний вибір місць проведення весільної фотосесії.

Фотограф на весілля

Місця весільної фотосесії – Парк Слави, софіївський собор, Михайлівська площа, Андріївська церква, Андріївський узвіз, вулиця Воздвиженка, Національний музей історії України. Пустир на Великій Житомирській, пейзажна алея, контрактова площа, поштова площа, набережна Дніпра біля Річкового вокзалу. Київські мости також можуть стати місцем для зйомки, якщо вдасться зупинитися і сфотографуватися.

Ідемо далі за переліком місць весільної фотосесії у Києві – Володимирська гірка, Майдан Незалежності, Хрещатик, Площа Івана Франка, Маріїнський парк, Ляльковий театр та музей води, Арка дружби народів, Парк Аскольдова могила, Лаврський провулок, Либідь, Музей ВВВ, Русанівська набережна Парк Перемоги, Парк партизанської слави, Парк у Феофанії.

Можна проводити фотосесії і в торгових центрах (попередньо домовившись із адміністрацією), ВДНГ, Мамаєва слобода, Шоколадний будиночок, парк Межигір’я.

І ще безліч місць, які при зустрічі з весільним фотографом можна обговорити і вибрати.

Не слід вибирати більше 2-4 місць для фотосесії, особливо якщо весілля в п’ятницю, в цей день будь-який фотограф порадить вибрати 1-2 місця не більше, інакше ви ризикуєте провести всю прогулянку в тягучках та пробках Києва. Якщо у вас багато гостей і всі будуть присутні на фотосесії, вибирайте 1 місце, наприклад, парк Межигір’я або Феофанія.

Яскраві фото у будь якому місці Києва та області для вашої весільної фотосесії

Яскраві приклади відео зроблені у Києві та області