1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Фотогенічність. Секрети фотозйомки.

Фотогенічність. Секрети фотозйомки.

Фотогенічність. Секрети фотозйомки.

Безперечно, фотографія є важливою річчю життя сучасної жінки. Ми хочемо, щоб наші зображення передавали чарівність, красу обличчя, тіла, посмішки, неповторного образу. Фотографія дає людині, що дивиться на неї, можливість повністю оглянути та оцінити вас, чого вона, цілком імовірно, не може собі дозволити при особистому спілкуванні.

Читаючи наш блог не забувайте ознайомитися з нашими послугами, дізнатися ціни на весільну фотозйомку, відеозйомку або фото та відео на весілля у Києві відразу.

Звісно, ​​у такій справі, як фотографія, найважливішу роль відіграє фотохудожник. Але переважну більшість своїх фотографій ми робимо за допомогою рідних та друзів, тому темою сьогоднішньої розмови для нас стане роль самої моделі у фотозйомці, а саме – одномісна (портретна) фотосесія.

Почнемо з порад, що стосуються вашого вбрання. Отже, найкраще для фотозйомки підійде одяг з перевагою одного кольору та простого фасону. Не надягайте одяг контрастних кольорів (чорного та білого, наприклад), з дрібним малюнком або блискучим. Білизна для зйомки не повинна залишати слідів на відкритих плечах чи спині.

Макіяж для фотосесії також потребує особливої ​​підготовки. Він повинен бути природним – не використовуйте занадто темний олівець для губ або тіні з блиском. Макіяж очей зробіть яскравішим, приділіть особливу увагу пудрі, щоб уникнути непотрібного блиску на обличчі.

Що стосується вашого волосся, воно має виглядати досить природно, адже навіть використання лаку або мусу може зробити його брудним на вигляд або створити ефект лупи. Не змінюйте кардинально зачіску за день до зйомки.

Значення навіть те, як ви провели попередній день! Якщо ви добре виспалися і не пили багато води, ваші шанси зробити ідеальні фото збільшуються у багато разів.