1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Весільна фотозона, варіанти...

Весільна фотозона, варіанти фотозон

Весільна фотозона, варіанти фотозон

Весільна фотозона – раніше всі фотографії з весілля були дуже стандартними

Спочатку молодята та гості традиційно фотографувалися на порозі РАГСу безпосередньо після розпису, потім уже у ресторані чи кафе за столом та під час різних конкурсів знову ж таки у ресторані. Зараз, крім усіх цих фотографій, на весіллі роблять і фотографії в так званій фотозоні. Це зараз стало дуже популярним і, крім того, це зручно, тому що у всіх гостей є можливість сфотографуватися з нареченим та нареченим, а завдяки правильному оформленню фотозони всі фотографії виходять якісними та барвистими, що для весілля, безсумнівно, вкрай важливо, адже фотографії – це пам’ять.

Весільна фотозона. Оформляють фотозони зараз абсолютно по-різному, це можуть зробити і спеціально навчені люди, і самі молодята. Звичайно, вибір оформлення багато в чому залежить від стилю самого весілля. Є кілька найбільш поширених ідей, з яких, напевно, молодята зможуть вибрати щось, що підходить саме для себе.

Насамперед можна просто зробити фон в одній кольоровій гамі, який підходитиме безпосередньо до гами самого весілля. Фон може бути просто пофарбованим, можна прикрасити його блискітками, зробити з дисків, одним словом, все, що завгодно. На фотографіях все буде дуже цікаво.

Фотозона може бути виготовлена ​​з гірлянд. Різнокольорові нитки, на тлі яких наречені зможуть сфотографувати свій поцілунок, виглядатимуть досить оригінально і романтично, тим більше, що колір гірлянд може бути абсолютно різним.

Актуальним зараз є крейдяний фон. Для того, щоб його зробити особливих зусиль, докладати не доведеться, а плюс полягає в тому, що написано і зображено на ньому може бути все, що завгодно. А під час весілля гості і самі можуть написати на крейдяному фоні свої побажання, які завдяки зробленим фотографіям назавжди залишаться у пам’яті наречених.

У фотозоні можуть бути порожні рамки, в яких можуть фотографуватися молодята та їхні гості

Якщо весілля виконане в стилі Голлівуд, то до речі у фотозоні буде мішура, конфетті і блискітки. У такій фотозоні всім точно буде весело, а отже, і фотографії вийдуть дуже емоційними та позитивними.

Гостям можна роздати різноманітні маски, окуляри, вуса і т.п., нехай у фотозоні вони вдосталь подуріють, а в результаті завдяки цьому вийдуть веселі кадри.

Дуже оригінальною ідеєю є встановлення автомобіля у фотозоні. Звичайно, мова йде не про справжню машину, зробити її можна з картону. Виготовлення займе не дуже багато часу, але результат приголомшить гостей.

Також для оформлення фотозони на весіллі можна використовувати світлодіоди, особливо добре вони будуть виглядати на весіллях, що граються напередодні Нового року. Фотографії з такої фотозони будуть дуже загадково і навіть чарівно.