1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Призначення дати та...

Призначення дати та часу весільної церемонії

Призначення дати та часу весільної церемонії

Призначення дати та часу весільної церемонії. Призначення дати весільної церемонії робить цю подію реальною та відчутною для майбутнього подружжя та для всіх гостей. Колишня невизначеність змінюється конкретною календарною датою, що невблаганно наближається, до настання якої слід усім дуже багато встигнути. Можливо, молодим хотілося б приурочити весілля до певного дня, проте перш ніж приймати остаточне та безповоротне рішення, необхідно врахувати низку важливих міркувань.

Пора року

Найчастіше весілля заведено грати у червні, вересні, серпні, травні, жовтні та липні. Проте пік весільного сезону у різноманітних районах країни посідає різні місяці. У цей період усі розцінки на послуги консультантів, постачальників та рестораторів значно вищі, ніж у решту року. А щоб орендувати зал, необхідно зарезервувати його задовго до наміченої урочистості. Не виключено також, що вдасться пристойно заощадити, якщо буде рішення одружитися іншим часом.

Якщо молоді люди мають намір поєднуватись ще й церковним шлюбом, то на вибір дати також вплинуть і такі важливі чинники, як церковний календар та церковні свята. Наприклад, у низці релігій існують серйозні обмеження на здійснення весільних обрядів у найбільш священні дні, наприклад, під час Великого посту та в дні пам’яті святих. Перш ніж призначити конкретну дату, необхідно буде порадити зі священнослужителем чи своїм духовним наставником.

Якщо на весіллі будуть присутні багато іногородніх гостей, то важливо врахувати також і загальнонаціональні свята, і час традиційних відпусток, тому що тоді місця в готелях та квитки на потяг чи літак коштують значно дорожче. Весільне свято з виїздом на природу або в інше місто в період масових відпусток чи шкільних канікул може виявитися дуже дорогим задоволенням абсолютно для всіх учасників.

При виборі дати необхідно пам’ятати також медовий місяць. Можливо, що вересень – прекрасний час для одруження, але для весільної подорожі кудись у теплі краї цей місяць не дуже підходить. Щоправда, тільки якщо молодята не люблять тропічні шторми, виснажливу спеку і вологість. Якщо хочеться вирушити в якийсь екзотичний куточок Південної півкулі, то важливо пам’ятати, що пори року там протилежні Північній.