1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Квіткове оформлення весіль

Квіткове оформлення весіль

Квіткове оформлення весіль

Квіткове оформлення весіль. Квіти повинні підбиратися кожній події індивідуально, особливої ​​уваги потребує вибір весільних квітів. Неможливо уявити весілля без квіткових прикрас. Традиція використати весільні квіти пройшла довгий шлях. Починається з давніх часів, коли трави та спеції використовувалися для відлякування злих духів. Гарне весільне оформлення сприятливо позначиться на весільних фотографіях.

Перш ніж прийняти рішення про квіткову композицію на вашому весіллі, ви повинні пам’ятати про деякі важливі моменти.

а) Ви повинні подбати, щоб квіти відповідали темі весілля. Також бажано використовувати сезонні та місцеві квіти для прикраси.

б) Завжди намагайтеся скористатися флористом-дизайнером. Це необхідно тому, що квітковий дизайнер має уявлення, як правильно розставити квіти.

в) Якщо ви робите букети для прикраси, складайте їх з однотипних кольорів. Для цього скористайтеся флористом.

г) Коли ви обговорюєте з флористом тему квіткових прикрас на весілля, завжди враховуйте побажання нареченого та нареченої. Але завжди дослухайтеся пропозиції флориста. Адже він має досвід і талант.

Квіткове оформлення весіль. Після того, як ви визначилися з квітковими прикрасами відповідно до тематики весілля, потрібно вирішити, в яких місцях розмістити квіткові прикраси. Ваш список повинен включати:

1) вхід на весільний майданчик, де бажано оформити арку із квітів;

2) прикраса зали, яка має бути у вигляді гірлянд;

3) пюпітри та кафедри також можуть бути прикрашені пелюстками;

4) ніжки лав можна прикрасити пелюстками троянд;

5) міжряддя можуть бути прикрашені вінками чи гірляндами;

6) весільний стіл, стіл з тортом та стіл для фуршету повинні бути прикрашені фруктами та гірляндами.

Бажано, щоб ви використовували свіжі квіти для оформлення весілля, тому що тоді все навколо пахне. Ті, хто віддають перевагу штучним квітам, можуть застосувати прикраси з шовкових квітів. Вони бувають різноманітних відтінків, і їх стебла можна зігнути багатьма способами, зробивши гарну прикрасу. Хороше квіткове оформлення має включати як штучні, і живі квіти. Якщо ви хочете мати гарне штучне оформлення, прикрасьте такими кольорами двері. Прикрасьте двері серцем із шовкових та паперових квітів.

Після завершення квіткового оформлення весілля, ви побачите, як звичайне місце можна перетворити на рай.