1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Що робити, якщо...

Що робити, якщо у день весілля пішов дощ

Що робити, якщо у день весілля пішов дощ

Що робити, якщо у день весілля пішов дощ? Наречений, наречена ретельно готуються до свого весілля, цей день має стати особливим у їхньому житті, з дня одруження вони стають справжнісінькою повноцінною сім’єю, це серйозна подія, а не просто свято.

Молодята, безумовно, хочуть, щоб таке значне свято пройшло якнайкраще. Намагаються продумати кожну дрібницю, ретельно організовують весільний день і сподіваються на те, що ніщо не зможе його зіпсувати. Однак більшість пар розраховують на те, що в день їхнього весілля обов’язково буде хороша погода, адже не дарма саме літо є весільним сезоном. В цю пору року не нарватися на дощ набагато простіше.

Всім відомо, що взагалі дощ на весіллі – це гарна прикмета, але тільки, як правило, молодят це не дуже заспокоює. Але якщо все організувати грамотно, то Дощ може бути тільки на руку нареченому та нареченій, тому явно зайве переживати з цього приводу не варто.

Насамперед ще на етапі підготовки потрібно продумати запасний план, до якого можна буде вдатися, якщо піде дощ.

Що робити, якщо у день весілля пішов дощ? Не має значення, що синоптики обіцяють яскраве сонце, наука теж має властивість помилятися і краще підстрахуватися. Щоб у день весілля не довелося екстрено щось вигадувати. Якщо дощ дрібний, то він явно не зможе нічого зіпсувати, тому сильно переживати не варто. Але парасольками обзавестися все одно потрібно, щоб, як мінімум, наречена могла не хвилюватися за збереження своєї зачіски. Також прихопити парасольки варто і для гостей, тим більше, що ці аксесуари можуть стати чудовим доповненням до фотосесії, особливо якщо колір у парасольок співпадатиме з обраною кольоровою гамою весілля, про це варто подбати заздалегідь.

Гості точно відзначать таку турботу з боку нареченого та нареченої.

Якщо не хочеться вирішувати проблему банально за допомогою парасольок, то є ще один варіант – дощовики. Можна придбати їх на кількість гостей, які планують бути на фотопрогулянках у такому вбранні точно вийдуть неймовірно веселі кадри. А якщо є можливість, можна кожному гостю надати пару гумових чобіт, щоб вони не боялися наступати на калюжі. Нареченій краще заздалегідь подбати про те, щоб зачіска та макіяж були зафіксовані спеціальними засобами.

Навіть якщо дощу в день весілля не буде, це не зашкодить і дозволить нареченій виглядати чудово до глибокої ночі. Якщо ж ллє проливний дощ, то, безумовно, ні про яку фотосесію просто неба йтися не може, тому знову ж таки заздалегідь потрібно придумати, куди можна буде перенести ключові заходи. Це може бути та кафе, і розважальний центр, і студії, одне слово, все, що завгодно, головне, щоб приміщення було напоготові.

Коли пішов дощ, треба розуміти, що кількість пішохідних прогулянок доведеться скоротити.

Наречений і наречена, звичайно, і так радіють дню свого одруження, і навряд чи їм завадять погодні умови, але гостям точно не сподобається тривалий час ходити під дощем.

За весільні фотографії через дощ точно переживати не варто, оскільки професійний фотограф таких погодних умов не злякається, більше того, він зможе зробити так, що завдяки дощу фотографії вийдуть ще барвистішими та цікавішими. У будь-якому випадку дощ – це не привід для паніки та розладів у день весілля