Зимове весілля

Зимове весілля

Зимове весілля. Більшість молодят планують одруження на теплу пору року, проте зимове весілля теж має переваги. Свято, проведене взимку, може стати оригінальним та незвичайним. Його прикрасить навколишня природа, м’який, пухнастий сніг на деревах і будинків і новорічний настрій.

Запрошення на зимове весілля

Запрошення повинні поєднуватися із загальною кольоровою гамою інтер’єру і нарядів молодят. У разі вони можуть бути білими зі сріблястими візерунками (наприклад, сніжинками, сердечками). Також чудово виглядатимуть насичено-сині запрошення з контрастними сніжинками. Незвичайними візерунками можуть бути прикрашені слова, що вказують на час, місце, стиль заходу.

Місце проведення зимового весілля

Що стосується банкету, то його можна провести в будь-якому ресторані. Будь-яке місце можна прикрасити так, щоб створювалася атмосфера казки та чаклунства. Більш привабливим варіантом може стати заміський готель, в якому можна погуляти на вулиці, запустити салют, пограти у сніжки тощо. Фахівці рекомендують вибирати банкетний зал із каміном (він створить затишнішу атмосферу). Ще одне місце для зимового весілля – заміський котедж або садиба з великою залою (вітальнею).

Вбрання нареченого та нареченої

У більшості суконь для наречених відсутні рукави та відкриті плечі, тому в них може бути холодно. Зимове весілля краще провести в оксамитовій сукні з рукавами або відкритому вбранні з теплою шаллю, пелериною, мініжакетом, хутром. Щоб підкреслити новорічну тематику, слід вибрати блискучу сукню з блискітками, стразами, вишивкою та ін.
Що стосується забарвлення сукні, то зі сніговою природою добре поєднуватиметься біла сукня. При цьому його можна доповнити поясом або оборкою червоного, зеленого кольору (або колір інтер’єру).

На окрему увагу заслуговують прикраси нареченої. Ідеальний вибір для зимового весілля – аксесуари з діамантами-крижинками.
Нареченому варто вибрати костюм-трійку сірого чи чорного кольору. Кольорова бутоньєрка створить чудовий ансамбль з оздобленням сукні майбутньої дружини.

Зачіска та головний убір нареченої

Щоб зробити зачіску для зимового свята, знадобиться додаткова фіксація. У зимовий період не варто робити високу зачіску і розділяти волосся на окремі пасма, інакше воно розсипається. Як аксесуари підійдуть: білий обруч, шпильки та шпильки зі стразами. Голову нареченої може закривати вуаль із перлинами, мереживна фата, пір’я, шаль.

Вбрання гостей

Свідок та подружки нареченої повинні вибрати вбрання в колір інтер’єру та сукні нареченої. Наприклад, інтер’єр у сріблястих та синіх тонах прикрасять красуні у синіх сукнях із сріблястим оздобленням. При цьому вони теж можуть утеплитись за допомогою жакету, шалі або пелерини.
Відмінна ідея для зимового весілля – дівчинки-квіточки, що символізує щастя молодих. Їм можна роздати кошики із пелюстками троянд. Дівчата мають бути одягнені в красиву сукню або маскарадний костюм (ельфа, сніжинки). Замість пелюсток їм можна дати маленькі сніжинки, блискітки чи конфетті.

Родичі та гості зазвичай одягаються на свій смак. Якщо наречені хочуть відсвяткувати весілля у певному стилі, то мають позначити дрес-код у запрошеннях. Вийде дуже красиво, якщо весь захід буде оформлено в одному ансамблі.

Прикраса весільного приміщення

Усі декоративні елементи інтер’єру повинні відповідати обраному сценарієм свята. Дуже красиво виглядатиме приміщення, оформлене зеленими, червоними, біло-червоними або синіми блискучими кулями.

Гарною окрасою можуть стати драпірування кольорових тканин, наприклад, поєднання прозорого тюлю та оксамиту. Що стосується забарвлення, то краще вибирати контрастні тони: білий, зелений, сріблястий та синій. Щоб створити новорічну атмосферу, можна розвісити ялинкові кулі, на столах поставити ялинкові гілки зі снігом, прикрашені свічки.

Якщо на столах розставити безліч свічок (або електричні гірлянди), то можна надати залу незвичайне чарівне свічення.

Ідеї ​​для проведення зимового весілля

Варіантів проведення зимового весілля безліч. У цьому випадку можна взяти тематику:
Нового року;
дня святого Валентина;
Різдва;
Масляної;
казок про Снігуроньку, Лускунчик, Снігову Королеву і т.д.

На окрему увагу заслуговує зимове весілля, зігране в російській народній стилістиці. На ній організовуються гуляння на природі, пісні, хороводи, російські народні ігри, запрошуються різноманітні музичні колективи. Також гостям запам’ятаються: катання на санчатах, ковзанах, конях, ігри в сніжки та інші народні забави. В оформленні такого весілля часто зустрічаються самовари, бублики, вушанки, шарфи, валянки з народними візерунками, дрова у дворі.

Меню зимового весілля

Захід, влаштований у зимовий період, повинен включати у своє меню різноманітні гарячі страви.

  1. Святкові супи. Звичайно ж, не доведеться готувати страви з картоплі, моркви чи борщу, а от виставити на столи незвичайні супи просто необхідно (наприклад, морепродуктів). Вони повинні бути розлиті по невеликих чашках та прикрашені зеленню, часточками лимона.
  2. Другі страви. Їх найкраще подавати під білими соусами, що нагадують про зимове весілля. Меню має бути представлене млинцями з ікрою, шашликом, різними м’ясними стравами, фондю.
  3. Закуски. Відмінним вибором для весілля будуть: канапе, бутерброди, невеликі пиріжки з різними начинками.
  4. Напої. Головним напоєм зимової урочистості має стати глінтвейн, який зігріє всіх запрошених. Дітям та непитущим гостям можна запропонувати безалкогольний глінтвейн із виноградного соку. Крім того, запрошеним сподобаються напої на основі кави (наприклад, капучино).

Зимове весілля – по-справжньому чарівне свято для молодят. Все буде добре, якщо правильно користуватися дарами, запропонованими природою (видом снігового покриву, новорічними атрибутами).