1. Фотограф
  2. /
  3. Блог фотографа
  4. /
  5. Народні весільні прикмети

Народні весільні прикмети

Народні весільні прикмети

Народні весільні прикмети. Більшість із нас є забобонними людьми. Це факт, який, втім, може свідомо заперечуватися людьми, особливо тими, хто вірить у догми офіційної науки. Однак, погодьтеся, є в нашому житті такі дні та дії, які можуть регламентуватися забобонами, і останні кожен намагається дотриматися, хоча б просто так, з поваги до тих людей, яких ці прикмети можуть торкнутися. Весілля – це саме той день, те свято, під час якого абсолютна більшість із нас намагається не порушувати встановлені традиції та уникати тих дій, які, згідно з прикметами, можуть принести нам нещастя. Ось про ці забобони ми зараз поговоримо.

Весілля: на який місяць призначати?

Одне з головних забобонів, які супроводжують весілля, визначає, у якому місяці можна укладати шлюби, а якому не можна. Забобони не рекомендують проводити весілля у січні, березні, травні, жовтні. З обережністю можна проводити весілля у липні та у квітні, ну а сприятливими для весіль місяцями залишаються лютий, червень, серпень, вересень та листопад.

Весілля: вибираємо пам’ятки

Народні весільні прикмети. У будь-якому місті є місця, які мають негативну енергетику, з якими пов’язані не найприємніші міські легенди. Саме тому, коли ви вибираєте пам’ятки, для відвідування цих весільних кортежів, постарайтеся поцікавитися історією цих місць і подумати над тим, чи варто їх відвідувати в день народження вашої родини. Обов’язково включіть у маршрут кортежу будь-яке джерело води, при відвідуванні якого молода дружина повинна кинути в нього монетку, хліб або будь-яке колечко. Це обіцяє сімейне щастя та благоденство.

Весілля: домашні прикмети

Народні весільні прикмети. Залишаючи будинок нареченої, наречений повинен перенести свою майбутню дружину через поріг, щоб вона згодом не повернулася жити у свій будинок назад. Крім того, батьки нареченої після того, як вона залишила будинок, повинні вимити в ньому підлогу. Входячи вже у свій будинок, чоловік має перенести молоду дружину через поріг, на який заздалегідь кладуть замок із ключем. Після цього ключ викидається у вікно, що символізує закінчення неодруженого і початок сімейного життя.